Horská chata Krakonoš

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází nad Pecí pod Sněžkou a Černým Dolem, v létě je možný výjezd autem z obou směrů. Nejvýhodnější je cesta z Pece pod Sněžkou, kde se nachází autobusové nádraží. Vlakové spojení je do Svobody nad Úpou a odtud autobusem 10km. V omezeném množství je možnost, po předchozí domluvě, parkovat u chaty. V zimním období je chata přístupná pouze rolbou a nebo skútrem, které zajištují dopravci z obou směrů.
Vybavení a služby
Chata má k dispozici 15 pokojů, na každém pokoji je umývadlo s teplou a studenou vodou. WC a sprchy jsou společné na patře a to samostatně pro muže i ženy. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové. Tří a čtyřlůžkové jsou vybaveny patrovými postelemi. V chatě je restaurace s nabídkou moravských specialit. Pro ubytované nabízíme polopenzi, snídaně - raut a večeře - polévka, výběr ze dvou jídel a moučník nebo salát. Přístup na internet je v celé chatě zdarma. V zimním období je k dispozici sjezdovka s vlastním vlekem vhodná pro děti a začínající lyžaře.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí se nachází sjezdovky, nejbližší, mimo tu naši, je 500m. Možnost výběru běžkařských tratí. V létě je prostředí vhodné pro turistiku i pro cyklisty, v Peci pod Sněžkou je bobová dráha, lanovka na Hnědý vrch a samozřejmě nově otevřená kabinková lanovka na Sněžku. Od nás je lehce dosažitelná lokalita Černé Hory a Jánské Lázně. V okolí je pak možnost návštěvy ZOO Králův Dvůr, Muzea v Trutnově, v Jilemnici, koupaliště v Trutnově nebo termální bazén v Jánských Lázních.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz