Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází v krásném prostředí východních Krkonoš, v Latově (Krakonošově) udolí, 1km od Spáleného Mlýna v obci Dolní Malá Úpa. Chata je situována na velice tichém a klidném místě u lesa nad řekou Úpou v nadmořské výšce 750m.n.m. Členitá a malebná krajina Krkonošského národního parku přímo vyzývá k aktivnímu odpočinku v kterémkoliv ročním období. Možnost odvozu zavazadel nákladní lanovkou přímo od komunikace, kde je též možno parkovat na pronajatém parkovišti.

  Vybavení a služby

Ubytování ve 2,3,4 a 6-ti lůžkovém pokoji se společným sociálním zázemím. Možnost připojení k internetu přes WIFI. Společenská místnost (stolní fotbal, minikulečník, šipky),dětský koutek, terasa s vyhlídkou, venkovní posezení,dětské hřiště, trampolína, pískoviště,houpačky, možnost grilování, uzamykatelná lyžárna (úschovna kol). Stravování z vlastních zásob s možností vaření, k dispozici je společná, plně vybavená kuchyň (2 lednice, sporák, mikrovlná trouba, rychlovarné konvice, nádobí) a sklípek. K dispozici pronajaté parkoviště.  Rekreace a služby v okolí

Výhodná poloha pro výlety do východních Krkonoš. Výchozí místo pro pěší turistiku a cykloturistiku - chata Jana, Sněžka (8km), Velká Úpa (5km), Pec pod Sněžkou (7km). Pomezní boudy-hraniční přechod do Polska (9km). Dolní Malá Úpa - půjčovna lyží, Horní Malá Úpa - bowling, sportovní hala, výřivka, squash, Velká Úpa - půjčovna horských kol, bowling, Janské Lázně - bazén, sauna, Pec pod Sněžkou - bobová dráha, lanové centrum. Výlety do okolí: Z00 - Dvůr Králové nad Labem, Adršpašské skály a Broumovské stěny, Vojenská pevnost Stachelberg - Žacléř, Zámek Kuks, Náchodský zámek, Babiččino údolí, Josefovská pevnost.

Zpět


TOPlist
  Horská chata Jednička Dolní Malá Úpa
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chata Jednička
Ceník ubytování a stravování