Horská chata FORTUNA Dolní Lomná

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Fortuna se nachází v malebném prostředí hor Beskyd, pár kilometrů od polských a slovenských hranic 5km od Jablůnkova a Mostů u Jablůnkova. Příjezd je bezproblémový autem i vlakem do Jablůnkova a autobusem do Dolní Lomné. Od zastávky autobusu je chata vzdálena 800m pěšky a nebo skibusem v zimním období směr Ski SEVERKA, která je od chaty 1km.
Vybavení a služby
Celoročně využitelná rekreační chata FORTUNA v Dolní Lomné. Počet ubytovaných max. 12 osob. Chata je plně vybavena: koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, kuchyň - plynový sporák, el.trouba, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, jídelní stůl pro 8-10 osob, v obývacím pokoji je velká TV se SAT, Wifi, otevřený krb. Pod zastřešenou terasou je zamykatelná místnost pro kola a lyže. Pod chatou se nachází samostatně stojící chatka s vnitřním posezením a se zabudovaným grilem (i pro uzení). Za chatkou protéká potok a před potokem je venkovní ohniště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chata Fortuna se nachází v malebném prostředí hor Beskyd, pár kilometrů od polských a slovenských hranic. Krásná příroda s čistým vzduchem uchvátí každého hosta. Místo je ideální pro celoroční rekreaci, na zimní i letní sporty, na své si v zimě přijdou lyžaři v blízkém lyžařském areálu Severka nebo i ve vzdálenějších areálech v Mostech u Jablunkova, kde bude nejen děti lákat bobová dráha nebo po několika minutách jízdy autem přijedete do polské Istebne, která nabízí dva lyžařské areály se 4 a 6-sedačkovými lanovkami a aquapark Olza, další aquapark je také v polské Wisle. Také můžete prozkoumat zajímavé okolí Dolní Lomné, kde se nachází zážitkové centrum Ursus, naučná stezka Mionší, zemědělský dvorek, pohádková stezka, stezka krajinou dávných horalů, dětské hřiště, multifunkční hřiště, Lomňanské muzeum, areál Matice slezské nebo můžete jezdit na kole, sbírat houby, chodit na výšlapy a koupat se v nedalekém veřejném venkovním bazénu 100m od chaty.
TOPlist