Apartmány - Horská chata Čeňkova pila

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází přímo na vodním náhonu v blízkosti historické vodní elektrárny na soutoku Vydry a Křemelné. Příjezd na trase Rejštejn-Čeňkova pila-Srní. Vzdálenost od hlavní komunikace 100m. Autobusová zastávka v místě. Rejštejn 4km, Srní 4km, Kašperské Hory 7km. Novou možností je ubytování v dalším, právě dokončeném objektu Pod soutokem.( kapacita 10-14 lůžek).
Vybavení a služby
Maximální kapacita objektu je 16-20 lůžek ve 2-4 lůžkových apartmánech. Každý pokoj má vlastní WC a sprchový kout, k dispozici je komfortně vybavená společná kuchyňka a stylově zařízená jídelna s pecí. Možnost využití sauny a hydromasážního bazénu. Wifi zdarma.K dispozici jsou el.šipky, kulečník ,petangue a stolní společenské hry. Úschovna lyží a kol. Možnost zapůjčení horských kol. Vlastní parkování. V létě příjemné posezení venku nebo v krbové místnosti s otevřeným ohništěm.Dětská klouzačka,houpačka a pískoviště .Optimální týdenní pobyty pro vícečlennou společnost sportovně založených známých nebo pronájem jednotlivých pokojů. Vhodné též pro rodiny s malými dětmi.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Optimální výchozí bod pro turistické výlety po Šumavě - počátek naučné stezky údolím Vydry v CHKO. Blízkost značených běžeckých tras - Srní, Modrava, Kvilda. Možnost sjezdového lyžování - nový areál s večerním lyžováním v Kašperských Horách, dále Zadov, Špičák nebo Javor. Množství cyklostezek. Spojení se šumavskými středisky autobusem a v sezoně ekobusem. Nástupní místo pro vodáky na Otavě. Restaurace 200m, obchod 4km.
TOPlist