Horská chata Bludička

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chatu najdete v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v klidné části obce Josefův Důl. Přesná adresa chaty je Dolní Maxov 256. Chata disponuje parkovištěm pro 6 aut přímo u chaty.
Vybavení a služby
Objekt chaty Bludičky byl kompletně zrekonstruován a nově vybaven. O jeho modernizaci a zvýšení pohodlí hostů se snažíme i nadále a průběžně služby zlepšujeme a rozšiřujeme. V přízemí je vám k dispozici společenská místnost (28m2) která sousedí s nadstandardně vybaveným kuchyňským koutem (8m2), určeným pro vlastní potřebu vaření. V 1. patře je pro vás připraveno pět pokojů: 1 dvoulůžkový (15m2), 1 třílůžkový (19m2), 2 čtyřlůžkové (26 a 23m2) a 1 čtyř až pětilůžkový pokoj (30 m2). Máme k dispozici 1 přistýlku. Ve společenské místnosti najdete SAT-TV pokud se rozhodnete zkrátit čas koukáním na televizi nebo jen zabavit děti. Můžete si pouštět oblíbené filmy na DVD přehrávači a hřát u krbových kamen. K disozici je veškeré nádobí, el.sporák s troubou, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, toustovač myčka nádobí, lednice - samostatná pro každý pokoj. Samozřejmostí jsou mycí a čistící prostředky a utěrky. V celém objektu je zdarma Wi-fi síť. V případě potřeby můžete zdarma využít pračku, která je našim hostům k dispozici. Hosté na Bludičce mají možnost objednání čerstvého pečiva přímo na chatu. Všechny prostory chaty jsou nekuřácké a opatřené protikouřovými čidly. Můžete si s sebou přivézt i Vašeho zvířecího miláčka, pokud zajistíte klid, čistotu a bezpečnost. V letním období určitě využijete posezení u ohniště s palivovým dřevem. Můžete využít také gril. Děti budou jistě nadšené z dětského hřiště a trampolíny. V parných dnech oceníte osvěžení v bazénu, který je přes léto k dispozici. Uložení lyží, kol apod. je zajištěno v uzamykatelném a elektronicky zabezpečeném prostoru.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jizerské hory a Josefův Důl nabízí celoročně mnoho atrakcí a akcí stejně jako prostoru pro sportovní aktivity. Josefův Důl je oblíbeným výletním místem s výhodnými možnostmi nástupu do centrální části Jizerských hor.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz