Poloha a dosažitelnost

Chatu najdete v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v klidné části obce Josefův Důl. Přesná adresa chaty je Josefův Důl 725. První co vás při příjezdu na chatu Bludičku čeká je rozhlehlé parkoviště, kterým disponuje. Pohodlně zde zaparkuje 7 automobilů.

  Vybavení a služby

Objekt chaty Bludičky byl kompletně zrekonstruován a nově vybaven. O jeho modernizaci a zvýšení pohodlí hostů se snažíme i nadále a průběžně služby zlepšujeme a rozšiřujeme. V přízemí je vám k dispozici společenská místnost (28m2) která sousedí s nadstandardně vybaveným kuchyňským koutem (8m2), určeným pro vlastní potřebu vaření. V 1. patře je pro vás připraveno pět pokojů: 1 dvoulůžkový (15m2), 1 třílůžkový (19m2), 3 čtyřlůžkové s možností přistýlek (30, 26 a 23m2). Ve společenské místnosti najdete SAT-TV pokud se rozhodnete zkrátit čas koukáním na televizi, nebo jen zabavit děti. Můžete si pouštět oblíbené filmy na DVD přehrávači a hřát u krbových kamen. K disozici je veškeré nádobí, el.sporák s troubou, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, myčka nádobí, lednice - samostatná pro každý pokoj. Samozřejmostí jsou mycí a čistící prostředky a utěrky. V celém objektu je zdarma k dispozici internet prostřednictvím Wi-Fi sítě. V případě potřeby můžete zdrama využít pračku, která je našim hostům k dispozici. Hosté na Bludičce mají možnost objednání čerstvého pečiva přímo na chatu. Všechny prostory chaty jsou nekuřácké a opatřené protikouřovými čidly. Můžete si s sebou přivézt i Vašeho zvířecího miláčka, pokud zajistíte klid, čistotu a bezpečnost. V letním období určitě využijete posezení u ohniště s palivovým dřevem. Máte k dispozici plně vybavený grill s komplením příslušenstvím. Děti určitě využijí nové dětské hřiště a trampolínu. V parných dnech oceníte osvěžení v bazénu, který je přes léto k dispozici. Uložení lyží, kol apod. je zajišteno v uzamykatelném a elektronicky zabezpečeném prostoru.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Jizerské hory a Josefův Důl nabízí celoročně mnoho atrakcí a akcí stejně jako prostoru pro sportovní aktivity. Josefův Důl je oblíbeným výletním místem s výhodnými možnostmi nástupu do centrální části Jizerských hor.

Zpět


TOPlist
  Horská chata Bludička Josefův Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chata Bludička
Ceník ubytování a stravování