Horská chata Bludička

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chatu najdete v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v klidné části obce Josefův Důl. Přesná adresa chaty je Dolní Maxov 256. Chata disponuje parkovištěm pro 6 aut přímo u chaty.
Vybavení a služby
Objekt chaty Bludičky byl kompletně zrekonstruován a nově vybaven. O jeho modernizaci a zvýšení pohodlí hostů se snažíme i nadále a průběžně služby zlepšujeme a rozšiřujeme. V přízemí je vám k dispozici společenská místnost (28m2) která sousedí s nadstandardně vybaveným kuchyňským koutem (8m2), určeným pro vlastní potřebu vaření. V 1. patře je pro vás připraveno pět pokojů: 1 dvoulůžkový (15m2), 1 třílůžkový (19m2), 2 čtyřlůžkové (26 a 23m2) a 1 čtyř až pětilůžkový pokoj (30 m2). Máme k dispozici 1 přistýlku. Ve společenské místnosti najdete SAT-TV pokud se rozhodnete zkrátit čas koukáním na televizi nebo jen zabavit děti. Můžete si pouštět oblíbené filmy na DVD přehrávači a hřát u krbových kamen. K disozici je veškeré nádobí, el.sporák s troubou, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, toustovač myčka nádobí, lednice - samostatná pro každý pokoj. Samozřejmostí jsou mycí a čistící prostředky a utěrky. V celém objektu je zdarma Wi-fi síť. V případě potřeby můžete zdarma využít pračku, která je našim hostům k dispozici. Hosté na Bludičce mají možnost objednání čerstvého pečiva přímo na chatu. Všechny prostory chaty jsou nekuřácké a opatřené protikouřovými čidly. Můžete si s sebou přivézt i Vašeho zvířecího miláčka, pokud zajistíte klid, čistotu a bezpečnost. V letním období určitě využijete posezení u ohniště s palivovým dřevem. Můžete využít také gril. Děti budou jistě nadšené z dětského hřiště a trampolíny. V parných dnech oceníte osvěžení v bazénu, který je přes léto k dispozici. Uložení lyží, kol apod. je zajištěno v uzamykatelném a elektronicky zabezpečeném prostoru.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jizerské hory a Josefův Důl nabízí celoročně mnoho atrakcí a akcí stejně jako prostoru pro sportovní aktivity. Josefův Důl je oblíbeným výletním místem s výhodnými možnostmi nástupu do centrální části Jizerských hor.
TOPlist