Horská chata Apolena - Poloha, Služby, Okolí

Horská chata Apolena

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata APOLENA se nachází v centru obce Háj u Loučné pod Klínovcem a je vzdálena necelé 2km od lyžařského areálu Klínovec.
Vybavení a služby
Objekt má dvě podlaží. V prvním a druhém patře je pět apartmánů o třech až šesti lůžkách. Počet ubytovaných osob je možno zvýšit přistýlkami. Čtyři apartmány mají po dvou ložnicích s kompletně vybaveným moderním sociálním zařízením, dva apartmány jsou s jednou ložnicí a obdobným sociálním zařízením. Celková kapacita budovy bez přistýlek činí 21 lůžek, s přistýlkami 25 lůžek. V přízemí jsou hostům k dispozici dvě stylové společenské místnosti, obě vybavené krbovými kamny a televizním přijímačem se satelitním příjmem. Ke každé společenské místnosti přináleží prostorná a moderně vybavená kuchyň. V přízemí jsou dále dvě šatny a prostorná lyžárna. Pro větší komfort a pohodu můžete využít krb, venkovní gril. Pronajmout lze celou chatu nebo v mimo jarní prázdniny polovinu. Objekt je řešen tak, že v případě pronájmu poloviny objektu, mají nájemci zajištěno absolutní soukromí se svou vlastní kuchyní a společenskou místností. Pronájmy se zřizují na minimální počet tří přenocování. K dispozici je 1500m2 velký otevřený pozemek s 30 m2 velkou terasou, grilem, zahradním nábytkem a ohništěm.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pobyt v zimě nabízí: sjezdové lyžování, snowboarding, snowkiting, snowtubing, běžecké lyžování; v létě: pěší turistika, cykloturistika, golf, bobová dráha, památky a zajímavosti v okolí; při nepříznivém počasí: tenis, squash, wellness centra.
TOPlist