Poloha a dosažitelnost

Horská chata Akademie se nachází v klidném prostředí Krušných hor v rekreační osadě Mariánská s nadmořskou výškou 850m n.m. s velkou škálou možností jak využít volný čas k relaxaci a pobytu na čerstvém vzduchu a to po celý rok.

  Vybavení a služby

Horská chata Akademie Vám celoročně nabízí dvou, tří, čtyř a pěti lůžkové pokoje. Možnost 2 x 12 lůžkového apartmánu s vybaveností a 1 x 3 lužkový apartmánový byt. K dispozici kuchyňka s varnou deskou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a základní potřeby k vaření a stolování,spíž,koupelna a wc. Dále je zde společenská místnost, místnost s TV,veranda,lyžárna-kolárna, parkování u chaty. Možnost zajištění stravování. Nekuřácký objekt. WiFi, internet.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě



  Rekreace a služby v okolí

Lokalita je ideální pro výlety, pěší turistiku, cyklistiku a všechny zimní sporty v blízkých lyžařských areálech. V zimních měsících SKI BUS zdarma. V krásné přírodě okolních lesů je nezapomenutelné houbaření a sběr lesních plodů. Pro naše ratolesti dostatek atrakcí, které slouží ke sportování a různým pohybovým aktivitám. Věříme, že každý si najde to své, na co bude rád vzpomínat a cesta k nám ho povede zpět...

Zpět


TOPlist
  Horská chata Akademie Mariánská
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chata Akademie
Ceník ubytování a stravování