Horská chata Akademie - Poloha, Služby, Okolí

Horská chata Akademie

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata Akademie se nachází v klidném prostředí Krušných hor v rekreační osadě Mariánská s nadmořskou výškou 850m n.m. s velkou škálou možností jak využít volný čas k relaxaci a pobytu na čerstvém vzduchu a to po celý rok.
Vybavení a služby
Horská chata Akademie Vám celoročně nabízí 2 x tří,2 x čtyř a 2 x pěti lůžkový pokoj. Možnost rozdělení na dva 12 lůžkové apartmány s vybaveností. Jeden 4 lužkový apartmánový byt. K dispozici kuchyňka s varnou deskou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a základní potřeby k vaření a stolování,spíž,koupelna a wc. Dále je zde společenská místnost, místnost s TV,veranda,lyžárna-kolárna, parkování u chaty. Možnost zajištění stravování. Nekuřácký objekt. WiFi, internet.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lokalita je ideální pro výlety, pěší turistiku, cyklistiku a všechny zimní sporty v blízkých lyžařských areálech. V zimních měsících SKI BUS zdarma. V krásné přírodě okolních lesů je nezapomenutelné houbaření a sběr lesních plodů. Pro naše ratolesti dostatek atrakcí, které slouží ke sportování a různým pohybovým aktivitám. Věříme, že každý si najde to své, na co bude rád vzpomínat a cesta k nám ho povede zpět...
TOPlist