PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horská chata Akademie

Ceník ubytování a stravování


Letní sezona - ceny
LETNÍ SEZONA:
400,- Kč/os/noc.
Děti do 2 let - cena dohodou.

Možnost pronájmu celého apartmánu:
Apartmán Z1 - (3 luž. 4 luž. 5 luž. pokoj) koupelna se spr. koutem, 2x WC, kuchyňka s jídelním stolem a vybavením, spíž.
Apartmán M1 - (3 luž. 4 luž. 5 luž. pokoj) koupelna se spr. koutem, 2x WC, kuchyňka s jídelním stolem a vybavením, spíž.
Apartmán byt - (4 lužka.) se samostatnou TV, kuchyní s jídelním stolem, koupelnou a WC.
Minimální délka ubytování 2 noci.
TÝDENNÍ LETNÍ SEZONA:
Celý apartmán Z1 nebo M1 - (12 osob) - 31.080,- Kč.
Apartmán byt (4 osoby) - 12.600,- Kč.

Ceny jsou včetně energií, ložního prádla a závěrečného úklidu.
Ubytovací poplatek 35,- Kč dosp. os./noc.
Kompletní dětská postýlka - 50,- Kč/noc.
Zimní sezona - ceny
Cena - Silvestr – 580,- Kč osoba/noc.

ZIMNÍ SEZONA:
500 Kč/os/noc.
Děti do 2 let - cena dohodou.

Možnost pronájmu celého apartmánu:
Apartmán Z1 - (3 luž. 4 luž. 5 luž. pokoj) koupelna se spr. koutem, 2x WC, kuchyňka s jídelním stolem a vybavením, spíž.
Apartmán M1 - (3 luž. 4 luž. 5 luž. pokoj) koupelna se spr. koutem, 2x WC, kuchyňka s jídelním stolem a vybavením, spíž.
Apartmán byt - (4 lužka.) se samostatnou TV, kuchyní s jídelním stolem, koupelnou a WC.
Minimální doba ubytování - 2 noci.
TÝDENNÍ ZIMNÍ SEZONA:
Celý apartmán Z1 nebo M1 - (12 osob) – 37.800,- Kč. Apartmán byt (4 osoby) – 15.400,- Kč.
Další informace:
Nekuřácký objekt.
Kuchyňky jsou vybaveny kompletním nádobím, lednicí s mrazákem, el. sporákem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a jídelním stolem.. Společenská místnost s TV, DVD A radiem. Kuchyňka ke společenské místnosti s výčepním zařízením. Připojení na WiFi. Kompletní dětská postýlka, dětská stolička 1-7 let. Úschovna lyží a kol.

Šipky, venkovní ohniště s grilem, půjčovna kol, tenisový kurt, lezecká stěna, masáže, finská sauna, infra sauna. 12 parkovacích míst před chatou zdarma. Škola snowboardingu přímo na chatě.
Stravování
K dispozici 4x kuchyňka s varnou deskou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a základní potřeby k vaření a stolování.

Možnost zajištění stravování.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz