PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horská chalupa Jeřabina

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v centru historického renesančního města Horní Blatná, v Krušných horách, 180 metrů od náměstí. Dosažitelná je autem a vlakem. Z Karlových Varů je to 32km. U chalupy je asfaltová cesta, v zimě udržovaná. Parkoviště před chalupou má kapacitu pro 4 osobní automobily, další 2 parkovací místa možná na zahradě. 15 minut od velkého lyžařského areálu Plešivec, 20 minut od lyžařského areálu Klínovec.
Vybavení a služby
Ideální ubytování pro rodiny a skupiny. Chalupa se pronajímá jako celek a poskytuje ubytování pro 13 osob v 5 samostatných, různě velkých ložnicích v patře. Pokoj 1 - Arnika počet lůžek 4. Pokoj 2 - Chrpa počet lůžek 4. Pokoj 3 - Violka počet lůžek 1. Pokoj 4 - Borůvka počet lůžek 1. Pokoj 5 - Brusinka počet lůžek 3. V přízemí se nachází sociální zařízení - dvě samostatné koupelny s WC, sprchovými kouty a umyvadly. Hlavní společenské místnosti dominují kachlová kamna s velkým prosklením krbové vložky a posezením u rustikálních stolů. V mrazivých zimních večerech si můžete v kamnech zatopit připraveným dřevem. Dále se v přízemí nachází kompletně vybavená kuchyň. Hrázděnka je vytápěna plynovým topením. Připojení k WIFI zdarma! V objektu není televize. Není možné ubytovat se u nás se zvířaty. V objektu je zakázáno kouřit. Vaše kola nebo lyže si uložíte v uzamykatelné kolárně-stodole.na zahradě je ohniště.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Skiareál Pernink vzdálený 3km. Skiareál Potůčky vzdálený 6km. Skiareál Plešivec vzdálený 7km. Ski areál Boží Dar + Neklid 16km. Ski areál Klínovec vzdálený 20km. Skiareál Fichtelberg vzdálený 20km. Nové Hamry vzdálený 7km. množství běžkařských tratí hned za chalupou a v okolí. Ve městě je několika místních restauracích různých úrovní - nejbližší k nám je 100m. Nádraží – 700m. Autobusová zastávka – 700m. Obchod - nejbližší je 3km v Obci Pernink Historické doly Mauritius, Johanes, Štola č.1, Svornost. V blízkosti jsou Boží Dar, Jáchymov, Johangeorgestadt. Koupání v létě v rybníku v H.Blatné, v zimě v Aquacentrum Agricola v Jáchymově. Na Klínovci a na Plešivci se nachází Trail Parky pro kola, různé obtížnosti, půjčovny kol a lanovky. Na Plešivci můžete navštívit i Lanový park. Z Horní Blatné vedou do všech stran turistické stezky. Kousek za chalupou Jeřabina začíná jedna z nich a to na Blatenský vrch s rozhlednou (1043m n.m.) a na slavné Vlčí Jámy, což jsou hluboké propadliny starého dolu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz