Poloha a dosažitelnost

Penzion je umístěn na celoročně přístupné komunikaci uprostřed krásných lesů v blízkosti Kozelského potoka. Z Jilemnice je penzion vzdálen 10km asi 15 min cesty po komunikaci 286. Na kruhovém objezdu z Jilemnice odbočíte na ukazatel Horní Mísečky, z hlavní silnice je ukazatel hotel Skála a penzion Horajda, zde odbočíte doleva a po 900m přijedete k penzionu Horajda, z vedlejší silnice odbočka doleva až na parkoviště před penzion.

  Vybavení a služby

Penzion nabízí stravování (snídaně, polopenze, plné penze). Stravování je zajištěno v nekuřácké restauraci s krbem. Hostům penzionu je k dispozici využití vinného sklípku s příjemném posezení a degustací vín a sýrů. Na letní terase, která je z části zakrytá pergolou je možné pořádání grilování, uzení nebo opékání buřtů. Pro děti je zde umístěno dětské hřiště s pískovištěm, trampolínou, skluzavkou a houpačkami.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Turistické trasy na kolech nejblíže penzionu jsou: Rezek, Dvoračky, Rokytnice nad Jizerou, Horní Mísečky, Pramen Labe, Mohyla Hanče a Vrbaty, Sněžka, Černohorská a Úpská rašeliniště, Údolí Bílého Labe, Obří důl atd. Nejkratší pěší procházkou je na Rezek, pěší cesta začíná přímo pod penzionem a je vzdálená asi 3km lesem. Na kole je nejoblíbenější a nejkratší trasa směr Dvoračky, na Vidlici vlevo a na Rezek dojedete celkem po rovině asi po 5km. Navštívit také můžete FARMU HUCUL, (směr Rovinky) která je od penzionu vzdálená 4km autem, zde se mohou děti svést na koni, pohladit ovečku a pohoupat se na houpačkách.

Zpět


TOPlist
  Horajda Vítkovice v Krkonoších
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horajda
Ceník ubytování a stravování