TOPlist

Rekreační dům Malá Skála

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Malá Skála se nachází u hlavní silnice mezi Turnovem a Železným Brodem. Zastávka vlaku i autobusu je snadno dosažitelná pešky. Parkovat lze na zahradě objektu.
Vybavení a služby
Každý apartmán disponuje vlastní kuchyní s jídelním koutem, obývacím pokojem, ložnicemi a sociálním zařízením se sprchou. Dolní apartmán má k dispozici 2 ložnice pro maximálně 6 osob a v druhém apartmánu se nacházejí 3 ložnice s maximální kapacitou pro 10 osob. Součástí obou apartmánů je perfektně vybavená kuchyňka s ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, vařičem a kávovarem. Nádobí a další vybavení kuchyně je samozřejmostí. Apartmán v přízemí disponuje sprchou a WC. Horní apartmán disponuje dvěma koupelnami se sprchou a WC. Připojení k internetu přostřednictvím Wifi nebo utp kabelu je samozřejmostí. V domě je plynové topení a v přízemí se nachází krbová kamna. Kolem domu je velká zahrada s terasou, ohništěm, grilem a zahradním nábytkem. Půda (90m2) je dostatecně prostorná například pro hraní dětí v nepříznivém počasí nebo jako extra ložnici (možnost přistýlek, ovšem v zimě se nevytápí.)

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rekreační stavení se nachází v lokalitě bohaté na aktivní vyžití. V lokalitě se nachází nespočet turistických tras (Zlatá stezka Českého ráje), cyklistických tras (pujčovna kol, kolobežek, inline bruslí, elektro kol, segway), návštěva kulturně historických objektů (muzea, hrady, zříceniny, skalní města...) V létě koupání nebo možnost se svézt na kanoi či raftu na řece Jizeře, zalézt si v lanovém centru nebo na Suchých skalách či si zarybařit v Jizeře nebo si třeba zahrát tenis. Přímo z objektu se můžete vydat na zříceninu hradu Vranov se skalním kostelem Pantheon nebo o něco vzdálenější hrad Frýdštejn. Přímo v obci se nachází obchod a 6 restauračních zařízení.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz