Rekreační dům Malá Skála

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Malá Skála se nachází mezi Turnovem a Železným Brodem, dům je v centru obce. Zastávka vlaku i autobusu je v pěší vzdálenosti (do 500m) Soukromé parkování na zahradě objektu.
Vybavení a služby
V přízemí (apartmán Zvonek pro až 6 osob) je velká kuchyně s jídelním stolem, myčkou nádobí a pračkou, 2 ložnice, obývací pokoj a koupelna se sprchovým koutem a WC. Z centrální chodby jedné z ložnic je přímý vstup na oplocenou zahradu domu. V patře (apartmán Kopretina pro až 10 osob) se nachází další 3 ložnice, menší samostatná kuchyně, obývací pokoj s velkým jídelním stolem. Obytná půda (podkroví) slouží v letních měsících k ubytování dalších až 6 osob. Na zahradě je altánek s grilem a pohovkou, dostatek zahradního nábytku, houpačka, malé pískoviště a skluzavka pro děti. Parkování je možné v přední části pozemku na soukromém parkovišti pro až 6 aut.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Dům se nachází v lokalitě bohaté na aktivní vyžití. Je zde nespočet turistických tras (Zlatá stezka Českého ráje), cyklistických tras (půjčovna kol, koloběžek, in-line bruslí, elektro kol), kulturně historických objektů (muzea, hrady, zříceniny, skalní města...) V létě koupání v řece Jizeře, splutí řeky na kanoi nebo raftu, lanové centrum, tenisové kurty. Téměř před domem je rozcestí turistických tras. Můžete se vydat na zříceninu hradu Vranov - Pantheon, hrad Frýdštejn nebo skalní město Kalich a Drábovna. 200m od domu jsou potraviny a vyhlášená hospoda Boučkův statek. V pěší dostupnosti je dalších 5 restaurací a cukrárna.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz