České hory » Český Ráj » Ubytování » Malá Skála » Rekreační dům Malá Skála

Rekreační dům Malá Skála

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Malá Skála
Adresa: 
Mala Skala 61
Telefon: 
zobrazit telefony
+31 (0)24 37 39 350
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
mala-skala.eu/tours/domku/
www.ceskehory.cz/malaskala61

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Skála počasí Malá Skála


Poloha a dosažitelnost
Malá Skála se nachází u hlavní silnice mezi Turnovem a Železným Brodem. Zastávka vlaku i autobusu je snadno dosažitelná pešky. Parkovat lze na zahradě objektu.
Vybavení a služby
Každý apartmán disponuje vlastní kuchyní s jídelním koutem, obývacím pokojem, ložnicemi a sociálním zařízením se sprchou. Dolní apartmán má k dispozici 2 ložnice pro maximálně 6 osob a v druhém apartmánu se nacházejí 3 ložnice s maximální kapacitou pro 10 osob. Součástí obou apartmánů je perfektně vybavená kuchyňka s ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Rekreační stavení se nachází v lokalitě bohaté na aktivní vyžití. V lokalitě se nachází nespočet turistických tras (Zlatá stezka Českého ráje), cyklistických tras (pujčovna kol, kolobežek, inline bruslí, elektro kol, segway), návštěva kulturně historických objektů (muzea, hrady, zříceniny, skalní města...) V létě koupání nebo možnost se svézt na kanoi či raftu na řece ... více >>
Provozovatel: Oostwaarts Reisorganisatie B.V
Informace poskytnul: Tereza Hurychova
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz