TOPlist
České hory » Český Ráj » Ubytování » Malá Skála » Rekreační dům Malá Skála

Rekreační dům Malá Skála

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Malá Skála
Adresa: 
Mala Skala 61
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 732 614 059
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
mala-skala.eu
www.ceskehory.cz/malaskala61
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  270 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Skála počasí Malá Skála

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Malá Skála se nachází u hlavní silnice mezi Turnovem a Železným Brodem. Zastávka vlaku i autobusu je snadno dosažitelná pešky. Parkovat lze na zahradě objektu.

Vybavení a služby

Každý apartmán disponuje vlastní kuchyní s jídelním koutem, obývacím pokojem, ložnicemi a sociálním zařízením se sprchou. Dolní apartmán má k dispozici 2 ložnice pro maximálně 6 osob a v druhém apartmánu se nacházejí 3 ložnice s maximální kapacitou pro 10 osob. Součástí obou apartmánů je perfektně vybavená kuchyňka s ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou... více >>

Rekreace a služby v okolí

Rekreační stavení se nachází v lokalitě bohaté na aktivní vyžití. V lokalitě se nachází nespočet turistických tras (Zlatá stezka Českého ráje), cyklistických tras (pujčovna kol, kolobežek, inline bruslí, elektro kol, segway), návštěva kulturně historických objektů (muzea, hrady, zříceniny, skalní města...) V létě koupání nebo možnost se svézt na kanoi či raftu na řece... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Luit van Hunenstijn
Informace poskytnul: Martina Hrbková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz