PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Malá Skála » Rekreační dům Malá Skála

Rekreační dům Malá Skála

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Malá Skála
Adresa: 
Mala Skala 61
Web adresa:
www.ceskehory.cz/malaskala61
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 270 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Skála

Wi-Fi

Po domluvě

V obci Malá Skála - Český ráj nabízíme celoročně dům/chalupu k pronájmu. Kapacita 16 lůžek a v létě možnost až 6 přistýlek na půdě. V každém patře je samostatná kuchyně, celkem 5 ložnic a obytná půda, 2 obývací pokoje a 3 koupelny. Oplocená zahrada, gril, pergola, parkování na pozemku.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Malá Skála se nachází mezi Turnovem a Železným Brodem, dům je v centru obce. Zastávka vlaku i autobusu je v pěší vzdálenosti (do 500m) Soukromé parkování na zahradě objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V přízemí (apartmán Zvonek pro až 6 osob) je velká kuchyně s jídelním stolem, myčkou nádobí a pračkou, 2 ložnice, obývací pokoj a koupelna se sprchovým koutem a WC. Z centrální chodby jedné z ložnic je přímý vstup na oplocenou zahradu domu. V patře (apartmán Kopretina pro až 10 osob) se nachází další 3 ložnice, menší samostatná kuchyně, obývací pokoj s velkým... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Dům se nachází v lokalitě bohaté na aktivní vyžití. Je zde nespočet turistických tras (Zlatá stezka Českého ráje), cyklistických tras (půjčovna kol, koloběžek, in-line bruslí, elektro kol), kulturně historických objektů (muzea, hrady, zříceniny, skalní města...) V létě koupání v řece Jizeře, splutí řeky na kanoi nebo raftu, lanové centrum, tenisové kurty. Téměř před... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Luit van Hunenstijn
Informace poskytnul: Jana Šustrová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz