TOPlist

Hoffmanova bouda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Klidné místo na okraji Jánských Lázní při silnici ze Svobody nad Úpou do Černého Dolu v Krkonoších. Objekt je celoročně dobře dostupný vozidlem, i v zimě udržované parkoviště zajištěno přímo u boudy. Autobusové spojení - přímé linky do Jánských Lázní nebo Vrchlabí. Autobusová zastávka přímo u boudy.
Vybavení a služby
Ubytovaní turistického typu se sociálním zařízením a sprchou na společném patře, proslulá restaurace s celodenním provozem, lyžárna, úschovna horských kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zima - snadný přístup k lyžařskému areálu cca 150m od nové sjezdovky a lanovky HOFMANKY EXPERES - 4 nejrychlejší krytá a vyhřívaná 6 místná lanovka v Evropě. Skiresort Černá Hora Pec patří v kategorizace lyžařských středisek mezi pětihvězdičková lyžařská centra, zasněžování, půjčovna, lyžařská škola, noční lyžování nejdelší v ČR, sáňkařská dráha 3,5km, aqua-centrum Jánské Lázně. Odjezd i návrat k boudě na sjezdařských lyžích. Přímo kolem vedou běžkařské tratě, které se denně upravují v celkové délce 50km. Léto - Jánské Lázně s lázeňskou kolonádou, kvalitní turistické trasy, cyklistické naučné stezky, půjčovna horských kol a koloběžek, krkonošské cyklobusy, rozhledna na Černé Hoře, Černohorské rašeliniště, Vlašské boudy, paragliding, vyhlídkové lety na tandemovém závěsu, jízdy na koních, aqua-centrum Jánské Lázně, bobová dráha Špindlerův Mlýn. Rovněž můžete v oklí navštívit ZOO ve Dvoře Králové, Adršpašské, Prachovské a Teplické skály.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz