Hoffmanova bouda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Klidné místo na okraji Jánských Lázní při silnici ze Svobody nad Úpou do Černého Dolu v Krkonoších. Objekt je celoročně dobře dostupný vozidlem, i v zimě udržované parkoviště zajištěno přímo u boudy. Autobusové spojení - přímé linky do Jánských Lázní nebo Vrchlabí. Autobusová zastávka přímo u boudy.
Vybavení a služby
Ubytovaní turistického typu se sociálním zařízením a sprchou na společném patře, proslulá restaurace s celodenním provozem, lyžárna, úschovna horských kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zima - snadný přístup k lyžařskému areálu cca 150 m od nové sjezdovky a lanovky HOFMANKY EXPERES - 4 nejrychlejší krytá a vyhřívaná 6 místná lanovka v Evropě. Skiresort Černá Hora Pec patří v kategorizace lyžařských středisek mezi pětihvězdičková lyžařská centra,zasněžování, půjčovna, lyžařská škola,noční lyžování nejdelší v ČR, sáňkařská dráha 3,5km, aqua-centrum Jánské Lázně. Odjezd i návrat k boudě na sjezdařských lyžích.Přímo kolem vedou běžkařské tratě, které se denně upravují v celkové délce 50km. Léto - Jánské Lázně s lázeňskou kolonádou, kvalitní turistické trasy, cyklistické naučné stezky, půjčovna horských kol a koloběžek, krkonošské cyklobusy, rozhledna na Černé Hoře, Černohorské rašeliniště, Vlašské boudy, paragliding, vyhlídkové lety na tandemovém závěsu, jízdy na koních, aqua-centrum Jánské Lázně, bobová dráha Špindlerův Mlýn. Rovněž můžete v oklí navštívit ZOO ve Dvoře Králové, Adršpašské, Prachovské a Teplické skály.
TOPlist