Poloha a dosažitelnost

Hánův mlýn se nachází na samotě, 10km od okresního města Pelhřimova směr Horní Cerekev, Telč cca 1km za obcí Zajíčkov. Vzdálenost od dálnice (sjezd u Humpolce) 22km...SOUŘADNICE..N 49°22'20.6" severní šířky..E 15°16' 15.9"východní délky.

  Vybavení a služby

***APARTMÁN *A* ***Manželská postel + přistýlka pro dvě děti.. Kuchyňská linka se dřezem (lednička, sporák, rychlovarná konvice), TV,satelit,přípojka na internet, koupelna s vanou, toaleta. Neustále teploučko, zákazník si pouze nastaví teplotu termostatem). Posezení na pavlači, možnost rybaření ve vlastním rybníce v těsné blízkosti mlýna/ZDARMA/ případně zakoupení povolenky rybářského svazu. Posezení u ohniště. Pejsek vítán. Restaurace se skvělou kuchyní i samoobsluha 3km.******** APARTMÁNY *B*a *C*Pro 6 osob./65m čtverečních/Dvě ložnice,plně vybavená kuchyň,satelit,přípojka na internet,neustále teploučko, zákazník si pouze nastaví teplotu termostatem,překrásný výhled a klid.Možnost rybaření ve vlastním rybníce i bez rybářského lístku/ZDARMA/Posezení u ohniště a dostatek udržovaného prostoru okolo mlýna. Pejsek vítán.

  Rekreace a služby v okolí

LÉTO - Ideální podmínky pro cykloturistiku a procházky po dobře značených turistických stezkách. Koupání (lom Horní Cerekev, bazén Pelhřimov, aquapark Jihlava a samozřejmě rybníky a přehrady v blízkosti). Možnost jízdy na koni 3km. Golf 18km (Šiškův mlýn). Prohlídky měst PELHŘIMOV (město rekordů), TELČ (UNESCO), HUMPOLEC (Hliníkovo muzeum), SLAVONICE, Česká Kanada, J.HRADEC (lokálka), hrad KÁMEN, zámek ČERVENÁ LHOTA (natočeno mnoho pohádek) a dalo by se psát a psát... ZIMA - Lyžařské vleky (Křemešník, Čeřínek, Mrákotín) a spoustu běžkařských tratí v okolí.

Zpět


TOPlist
  Hánův mlýn Zajíčkov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hánův mlýn
Ceník ubytování a stravování