Hánův mlýn

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hánův mlýn se nachází na samotě, 10km od okresního města Pelhřimova směr Horní Cerekev, Telč cca 1km za obcí Zajíčkov. Vzdálenost od dálnice (sjezd u Humpolce) 22km. SOUŘADNICE N 49°22'20.6" severní šířky E 15°16' 15.9" východní délky.
Vybavení a služby
IDEÁLNÍ MÍSTO pro DOVOLENOU, RODINNÉ OSLAVY, SETKÁNÍ PŘÁTEL ČI PRACOVNÍCH KOLEKTIVŮ. *********** V CENĚ ubytování je SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST s kuchyní a posezením pro 20 osob + HERNA ping pong, šipky, stolní fotbálek. TRAVNATÉ HŘIŠTĚ 15x30, trampolína, posezení na terase s grilem, možnost koupání ve vlastním rybníce, RYBAŘENÍ, pramice atd.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Poutní místo KŘEMEŠNÍK - naučná stezka, rozhledna, lanové centrum, kostel s výjimečným oltářem, restaurace. V ZIMĚ uměle zasněžená sjezdovka i v okolí udržované běžecké trasy. *** 6km PO ZNAČENÉ TRASE. PELHŘIMOV město REKORDŮ. Muzeum rekordů, muzeum bratří Lipských, naučná stezka po domech, plavecký bazén, sauna, restaurace atd. *** 8km. TELČ město zapsané v UNESCO 23km. ČERVENÁ LHOTA vodní zámek kde bylo natočeno mnoho pohádek 20km. HRAD KÁMEN, lovecký zámek ROŠTEJN, zámek ŽIROVNICE s úžasnou expozicí ve starém špýcharu + muzeum knoflíkářů, Chýnovské jeskyně, TŘEŠŤ největší muzeum betlémů. *********** NECHTE SE OBEJMOUT NAŠÍ KRÁSNOU VYSOČINOU A NIKDY NA NI NEZEPOMENETE.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz