Poloha a dosažitelnost

Hánův mlýn se nachází na samotě, 10km od okresního města Pelhřimova směr Horní Cerekev, Telč cca 1km za obcí Zajíčkov. Vzdálenost od dálnice (sjezd u Humpolce) 22km...SOUŘADNICE..N 49°22'20.6" severní šířky..E 15°16' 15.9"východní délky.

  Vybavení a služby

IDEÁLNÍ MÍSTO pro DOVOLENOU, RODINNÉ OSLAVY, SETKÁNÍ PŘÁTEL ČI PRACOVNÍCH KOLEKTIVŮ. ***********V CENĚ ubytování je SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST s kuchyní a posezením pro 20 osob + HERNA ping pong, šipky, stolní fotbálek. TRAVNATÉ HŘIŠTĚ 15x30, trampolína, posezení na terase s grilem, možnost koupání ve vlastním rybníce, RYBAŘENÍ, pramice atd.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Poutní místo KŘEMEŠNÍK-naučná stezka,rozhledna,lanové centrum,kostel s výjimečným oltářem,restaurace.V ZIMĚ uměle zasněžená sjezdovka i v okolí udržované běžecké trasy.***6 km PO ZNAČENÉ TRASE. PELHŘIMOV město REKORDŮ.Muzeum rekordů,muzeum bratří Lipských,naučná stezka po domech,plavecký bazén,sauna,restaurace atd.**8 km. TELČ město zapsané v UNESCO.23 km ČERVENÁ LHOTA vodní zámek kde bylo natočeno mnoho pohádek. 20 km. HRAD KÁMEN,lovecký zámek ROŠTEJN,zámek ŽIROVNICE s úžasnou expozicí ve starém špýcharu + muzeum knoflíkářů,Chýnovské jeskyně,TŘEŠŤ největší muzeum betlémů.************ NECHTE SE OBEJMOUT NAŠÍ KRÁSNOU VYSOČINOU A NIKDY NA NI NEZEPOMENETE.

Zpět


TOPlist
  Hánův mlýn Zajíčkov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hánův mlýn
Ceník ubytování a stravování