Hájovna - Čeňkova Pila

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naši hájovnu naleznete uprostřed překrásné přírody Národního parku Šumava. Při příjezdu do Čeňkovy Pily od Sušice či Kašperských Hor odbočte před mostem z hlavní silnice vpravo, projeďte parkovištěm s kioskem a pokračujte dále přes můstek až k hájovně. Hájovna je od hlavní silnice vzdálena cca 100m.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování ve čtyřech apartmánech. První dva byly zrekonstruovány v roce 2010, třetí byl dokončen v roce 2013. Ve třech apartmánech naleznete dvě oddělené ložnice po dvou lůžkách, ve čtvrtém nejsou ložnice oddělené. Všechny apartmány mají vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Z apartmánů je nádherný výhled na lesy a především na šumnou říčku Vydru, která Vás každý večer ukolébá k vydatnému spánku. Máte-li chuť posedět v příjemném prostředí u dobré kávy, nezapomeťe navštívit naši kafírnu. Kromě studených a teplých nápojů můžete ochutnat i speciality z naší udírny. Rádi Vám nabídneme jelení či zvěřinovou klobásu. Při pěkném počasí můžete využít i venkovní posezení v blízkosti řeky Vydry. Milovníky zvířat jistě potěší, že jsme chovateli ovcí, plemene "ŠUMAVSKÁ NÁHODNÁ".

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pokud hledáte klidné místo pro Vaši letní či zimní dovolenou, rádi Vám poskytneme zázemí pro poznávání krás zdejšího kraje. Čeňkova Pila leží na soutoku nejkrásnějších a nejvyhledávanějších říček Šumavy a to Křemelné a Vydry. Okolní Šumava má svým návštěvníkům hodně co nabídnout. V létě si na své přijdou vodáci, příznivci turistiky a cykloturistiky. V zimě lze využít sjezdovek např. v Kašperských Horách či Kvildě. Běžkaři ocení množství tras v okolí.
TOPlist