Günther Schänke

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný pension s restaurací a celoročním provozem se nachází na náměstí v centru Božího Daru nedaleko skiareálu Novako a běžeckých tratí. Pro letní období je zde připraveno množství stezek a cyklistických tratí a při jejich návštěvě je možné sledovat malebnou a drsnou přírodu Krušných hor.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v 5 zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích s přistýlkou vlastním WC a sprchou s celkovou kapacitou 15 lůžek. Pokoje jsou vybaveny TV a WiFi připojením k internetu. V patře je společenská místnost s možností posezení. V restauraci je připraveno mnoho dobrot z české a mezinárodní kuchyně a každé ráno připravena bohatá snídaně, též možnost objednávky polopenze. Parkování je zajištěno přímo před pensionem a v letních měsících možnost posezení na venkovní útulné terase. Pension je připraven poskytnout ubytování rodinám s dětmi. Celý objekt je nekuřácký!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pokud si vyberete čas svého odpočinku od jara do podzimu, je zde možnost pěší turistiky a jízdy na horských kolech po vyznačených cestách, velkou předností je snadná dostupnost horských vrcholů. Hrajete-li tenis i zde máte možnost pronajmutí kurtu, nebo návštěva bazénu v hotelu Thermal v Karlových Varech nebo Potůčkách.Nelze opomenout krátkou vzdálenost s lázeňským městem Karlovy Vary, Františkovy a Mariánské Lázně a Kláštercem nad Ohří (Aquapark) a dalšími zajímavými místy. Milovníkům zimních sportů můžeme doporučit čtyři lyžařské areály - Novako vhodné pro začátečníky a možností snowtubingu i večerního lyžování, Neklid pro pokročilé lyžaře a pokud si přejete náročnější lyžování vydejte se na Klínovec, nejvyžší horu Krušných hor 1244m n.m. vzdálený 2km od Božího Daru (Ski Bus). Další možností je Krušnohorská magistrála (cca 80km), kde jsou běžecké tratě propojeny s okruhy v SRN. V případě že nevlastníte lyžařskou nebo běžeckou výzbroj, lze vypůjčit v půjčovnách Božího Daru.
TOPlist