Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Řeka 210, 400m od ski areálu řeka 200m od koupaliště v Řece. Jedete k nám autem? Pak je pro Vás k dispozici prostorné parkoviště
Vybavení a služby
Moderně zařízené pokoje našeho beskydského penzionu jsou ideální pro Váš odpočinek a načerpání nových sil. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, LED televizí a WIFI připojením zdarma. A než ulehnete znaveni čerstvým beskydským vzduchem, můžete se v naší stylové restauraci občerstvit, pobavit se u deskových her nebo jen tak posedět u kamen. Přijedete s dětmi? I na ně myslíme a vězte, že u nás se rozhodně nudit nebudou. Je pro ně připraven dětský koutek a za pěkného počasí si užijí radovánky venku na trampolíně, houpačce a skluzavkách.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Okolí penzionu Grunt tvoří zalesněné hřbety Moravskoslezských Beskyd, které spadají pod chráněnou krajinnou oblast Beskydy. Krásné prostředí tak během letní sezóny vybízí k cyklo a pěší turistice, v zimě pak milovníci lyžování či snowboardingu rádi využívají nejdelší sjezdovku v Beskydech ve Ski areálu Řeka, kde vás rádi odvezeme naším ski-busem. Při dostatečné sněhové pokrývce jsou okolní svahy ideální pro freeriding. Ubytujte se v našem penzionu Grunt a načerpejte energii v krásném prostředí Beskyd!
TOPlist