Poloha a dosažitelnost

Hotel Fit Fun je umístěn v části horského střediaka Harrachov zvané Rýžoviště. Leží přímo u lyžařského vleku Amálka, na lyžích lze také sjet k nástupní stanici čtyřsedačkové lanovky vedoucí na Čertovu horu (propojení s centrem Harrachova). Zpět z Čertovy hory sjede lyžař přímo k zimnímu vchodu. Okolo hotelu vedou také značené turistické a cykloturistické trasy například na Krakonošovu snídani, na Ručičky a na známé Dvoračky. Objekt je celoročně dosažitelný vozem, v zimní sezóně nejsou nutné sněhové řetězy. Autobusové nádraží je od hotelu vzdáleno 1,5km, vlakové nádraží 5km (transfer na vyžádání).

  Vybavení a služby

Pokoje jsou dvoulůžkové, dvoulůžkové s přistýlkou, čtyřlůžkové (dva spojené pokoje, nebo místnost ve tvaru písmene "L") a pětilůžkové mezonetové. Vybaveny jsou koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, TVSAT, telefonem a trezorem. Hosté mají v hotelu k dispozici velkou restauraci s barem, lobby bar, bowling bar a kavárnu ve stylu zimní zahrady. Wellness centrum nabízí bazén s dětským brouzdalištěm, saunu v velkým ochlazovacím bazénkem, whirlpool, páru, sluneční louku a masáže (klasické, sportovní, aroma, lávové kameny, čokoládové, medové, havajské a ajurvédské). K aktivnímu odpočinku slouží místnost se třemi ping-pongovými stoly, v bowling baru pak dvě bowlingové dráhy brunswick, tři billiárdové stoly, stolní fotbal, elektronický minigolf, elektronické šipky a zábavní automaty (motocykly). Přímo u objektu jsou čtyři parkovací plochy, společné prostory hotelu jsou pokryty signálem Wi-Fi. Další služby, jako jsou výlety, taxi a podobně zajišťuje recepce, která je v provozu 24 hodin denně.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Východně od města v dosahu pohodlné vycházky je možno navštívit nejpřitažlivější přírodní zajímavost Harrachova, asi 10m vysoký Mumlavský vodopád. V žulovém řečišti bystrého toku Mumlavy výše i níže vodopádu se nacházejí obří kotle a hrnce, utvořené dravým tokem řeky. Hornické muzeum Harrachov: Prohlídková štola nabízí jedinečnou ukázku pracovního náčiní a vybavení a ukázku těženého materiálu ve zdejším ložisku rudy. Prohlídková štola je vysypána štěrkem, dlouhá cca 450m s průměrnou teplotou 10-12°C. Muzeum skla & Ski muzeum: Expozice originální výroby skla v nejstarší soukromé sklárně v Čechách. Souběžně s touto expozicí je zde k vidění také přehlídla dobových lyží a lyžařského vybaveni a jeho vývoj v historii. Pýchou sbírky je sto dvacet centimetrů vysoký pohár určený pro vítěze mistrovství světa v letech na lyžích, který je starý přes dvacet let. Pivní lázně Harrachov: Zajímavostí Harrachova jsou pivní lázně, které jsou součástí harrachovského pivovaru a sklárny Novosad.

Zpět


TOPlist
  Fit Fun Harrachov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Fit Fun
Ceník ubytování a stravování