Farma Wenet Broumov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Auto lze zaparkovat přímo u farmy. Cca 15 minut chůze od farmy je autobusové i vlakové nádraží, přístupnost je dobře zajištěna. Také centrum Broumova s restauracemi a obchody je od naší farmy cca 20 minut chůze.
Vybavení a služby
K dispozici jsou 2 apartmány. První je s krbem, spaní na peci. Má dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyňku, koupelnu s vanou, sprchovým koutem a wc. Druhý je s terasou, má dvě ložnice, obývací pokoj, vestavěné patro pro spaní, kuchyňku, koupelnu se sprchovým koutem a wc. Celkem jsou až pro 8 a 9 lidí. Na farmě chováme lamy, oslíky, ovečky, velbloudy, pštrosy, mývaly a mnohá jiná zvířátka, po celou dobu pobytu je možnost být s námi na farmě, rádi Vás vezeme ke zvířátkům, většinu z nich si můžete pohladit, nakrmit. Je zde venkovní pergola, kde si můžete na ohni opékat, máme k dispozici různé venkovní hry, houpačky, naučné stezky, apod. Zdejší okolí je krásné a stojí zato jej poznat.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Naše farma je obklopena nádherným prostředím zdejších hor a kopců. Můžete podnikat nezávisle výlety do okolí, do Broumovských stěn, do nedalekých Adršpašsko-Teplických skal, navštívit klášter v Broumově, soubor zdejších kostelů a jiných památek. V blízkosti je i hraniční přechod do Polska, kde můžete navštívit národní park Stolové hory.
TOPlist