Poloha a dosažitelnost

Bublava leží v západní části Krušných hor. Ski Centrum Bublava-Stříbrná nabízí sjezdové tratě všech obtížností, 4-sedačku, 2 kotvy, 3 pomy. Ve Ski Centru se nachází snowboardpark, půjčovna lyží s úschovnou, skiservis a lyžařská škola. Denně večerní lyžování. V místě jsou desítky kilometrů upravených běžeckých stop na české i německé straně. V létě využití ciklistiky a pěší turistiky, fotbalové hřiště, houbaření. V nedalekém Schönecku (9km) je aquapark s tobogány, vířivkou, saunami a párou. V blízkosti prodejna potravin, autobusová zastávka.

  Vybavení a služby

Ubytování pro 7 osob. Ložnice - pro 2 osoby, obývací pokoj - pro 2 osoby, 3 místnost - 3 osoby. Koupelna se sprchovým koutem. WC samostatně. Možnost vlastního vaření v zařízeném kuchyňském koutu či stravování v restauracích, kterých je na Bublavě několik. Vybavení apartmánu: Kuchyňský kout je vybaven - elektricky sporák, myčka,lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a nádobím. V apartmánu je TV se satelitem, dvd přehrávač, Wi-FI. Vytápění centrální plynové.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Pokud si uděláte procházku obcí, určitě narazíte a nepřehlédnete pseudogotický kostel Nanebevzetí Panny Marie z konce 19.století a pomníček připomínající zastřelení čtyř českých četníků roku 1939. V dnešní době okolí Bublavy nabízí ideální podmínky pro letní i zimní formu aktivního odpočinku. V čisté, klidné a zdravé krajině najdete mnoho přírodních zajímavostí a krás pro turistiku s připravenými cestami, cyklotrasami. V nedalekém Schönecku (9km) je aquapark s tobogány, vířivkou, saunami a párou.

Zpět


TOPlist
  Penzion Eva Bublava
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Eva
Ceník ubytování a stravování