Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v centru Božího Daru, hned u objektu je nástup na běžeckou magistrálu, 250m lyžařské vleky, 150m od domu je zastávka SKI busu do sjezdových areálů Neklid a Klínovec. Příjezd přes 27km vzdálené Karlovy Vary směr Jáchymov, Boží Dar. Hraniční přechod do Německa 1km.
Vybavení a služby
Čtyři stylově vybavené dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, s možností přistýlek, TV/sat, připojení na internet, celkem 10 míst. Ubytování s bohatou snídaní, rodinná atmosféra. K dispozici společná lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice, nádobí. K vybavení patří lyžárna s vytápěnými sušáky na boty. Parkování vozidel před domem. V létě možnost posezení u zahradního krbu, grilování, stolní tenis. Výuka běžeckého lyžování kvalifikovaným trenérem a kompletní mazací servis.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Objekt leží v ideální poloze pro vyznavače běžeckého lyžování, nástup u domu do běžeckých stop, kterých je v zimě upravováno až 150km s propojením do sousedního Německa. Pro sjezdaře je přímo v obci dětský areál Novako s výukou lyžování a spoustou zimních atrakcí pro zabavení dětí. Asi 200m je vzdálená nástupní stanice lyžařských vleků, ke SKI busu 150m. 15km sjezdových tratí pro náročné i méně náročné. V obci mnoho restauračních zařízení. V nedalekém Jáchymově nově otevřené aquacentrum. V létě možnost vycházek do okolí po značených naučných stezkách a dále množství cyklotras, kde si každý vybere. V sousedním Německu (3km) letní bobová dráha.
TOPlist