PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Dřevěnica Javorník

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Po příjezdu do Velkých Karlovic od Vsetína odbočíte na kruhovém objezdu první odbočku vpravo směr informační centrum, přejedete železniční přejezd (Velké Karlovice zastávka) a po ujetí asi 200 metrů přijedete k chalupě. Pokud přijíždíte od Rožnova pod Radhoštěm projedete kruhový objezd rovně směr informační centrum a dále pak jako shora.
Vybavení a služby
WIFI připojení zdarma !!! Dispoziční řešení chalupy je 4+kk. Přízemí: kuchyně s jídelním koutem (el. varná deska, mikrovlnná trouba, lednička, rychlovarná konvice, nádobí, drobné kuchyňské spotřebiče, dětská jídelní židle), obývací místnost s krbovými kamny, různé společenské hry pro děti i dospělé, sedací souprava, koupelna s WC a sprchovým koutem, podlahové topení, vysoušeč vlasů. Patro: 1.pokoj s manželskou postelí +2x lůžko, dřevěná dětská postýlka, neprůchozí, 2.pokoj - 2x pevné lůžko, 1x dětská postýlka (cestovní), průchozí. 3.pokoj - 3x pevné lůžko. Samostatné WC. Topení dřevem v krbových kamnech (garantujeme dostatečný tepelný výkon) v kombinaci s el. přímotopy. Volné prostranství a nejbližší okolí chalupy: dřevárna, kryté parkovací stání, venkovní kryté posezezení s otevřeným krbem, k dispozici máte 300m2 oploceného pozemku, trampolína, houpačky, lanový žebřík. Předmětem naší činnosti je pouze prostý pronájem nemovitosti - neposkytujeme žádné služby, jako nájemce užíváte nemovitosti jako vlastník za současného vyloučení práv třetích osob ( ve stejné době a na stejný prostor běží pouze jeden nájemní vztah )

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Koupaliště: 400m ve Velkých Karlovicích, přírodní štěrková nádrž Karolinka (Balaton) 6km, aquapark v Rožnově pod Radhoštěm, tenisové kurty Velké Karlovice 5km, nové wellness centrum a golfové hřiště na hotelu Horal 12km. Nejbližší lyžařské vleky: Kyčerka – 250m, U Bambuchů – 1,2km, Machuzky – 3km, Bzové – 3,1km, lyžařské areály Soláň - 4,8km, Soláň TJ Rožnov p.R - 5,6km, Karolinka – 6km, Razula – 7km, Pod Soláněm – 8km, Kasárna – 12km, Kohútka - 14km - NOVÁ SEDAČKOVÁ LANOVKA !!! Čertov – 17km po přejetí státní hranice možnost lyžování na Slovenské straně v novém lyžařském areálu (umělé zasněžování a nejdelší sjezdovka v oblasti 2,3km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz