Dřevěnica Javorník

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Po příjezdu do Velkých Karlovic od Vsetína odbočíte na kruhovém objezdu první odbočku vpravo směr informační centrum, přejedete železniční přejezd (Velké Karlovice zastávka) a po ujetí asi 200 metrů přijedete k chalupě. Pokud přijíždíte od Rožnova pod Radhoštěm projedete kruhový objezd rovně směr informační centrum a dále pak jako shora.
Vybavení a služby
WIFI připojení zdarma !!! Dispoziční řešení chalupy je 4+kk. Přízemí: kuchyně s jídelním koutem (el. varná deska, mikrovlnná trouba, lednička, rychlovarná konvice, nádobí, drobné kuchyňské spotřebiče, dětská jídelní židle), obývací místnost s krbovými kamny, různé společenské hry pro děti i dospělé, sedací souprava, koupelna s WC a sprchovým koutem, podlahové topení, vysoušeč vlasů. Patro: 1.pokoj s manželskou postelí a 2x přistýlka (rozkládací sedací souprava), dřevěná dětská postýlka, TV SAT, neprůchozí, 2.pokoj - 2x pevné lůžko, 1x dětská postýlka (cestovní), průchozí. 3.pokoj - 3x pevné lůžko. Samostatné WC. Topení dřevem v krbových kamnech (garantujeme dostatečný tepelný výkon) v kombinaci s el. přímotopy. Volné prostranství a nejbližší okolí chalupy: dřevárna, kryté parkovací stání, venkovní kryté posezezení s otevřeným krbem, k dispozici máte 300m2 oploceného pozemku, trampolína, houpačky, lanový žebřík. Předmětem naší činnosti je pouze prostý pronájem nemovitosti - neposkytujeme žádné služby, jako nájemce užíváte nemovitosti jako vlastník za současného vyloučení práv třetích osob ( ve stejné době a na stejný prostor běží pouze jeden nájemní vztah )

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Koupaliště: 400m ve Velkých Karlovicích, přírodní štěrková nádrž Karolinka (Balaton) 6km, aquapark v Rožnově pod Radhoštěm, tenisové kurty Velké Karlovice 5km, nové wellness centrum a golfové hřiště na hotelu Horal 12km. Nejbližší lyžařské vleky: Kyčerka – 250m, U Bambuchů – 1,2km, Machuzky – 3km, Bzové – 3,1km, lyžařské areály Soláň - 4,8km, Soláň TJ Rožnov p.R - 5,6km, Karolinka – 6km, Razula – 7km, Pod Soláněm – 8km, Kasárna – 12km, Kohútka - 14km - NOVÁ SEDAČKOVÁ LANOVKA !!! Čertov – 17km po přejetí státní hranice možnost lyžování na Slovenské straně v novém lyžařském areálu (umělé zasněžování a nejdelší sjezdovka v oblasti 2,3km).
TOPlist