Chalupa U Zvonku - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa U Zvonku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Domek U Zvonku č.p.121 leží v centru obce (téměř naproti poště). Vlakové spoje do České Kamenice a Děčína, dále autobus do Jetřichovic. Popis cesty: Od Děčína a České Kamenice – pokračujte v Jetřichovicích směr Hřensko, dům je na levé straně (před poštou). Od Hřenska – dům je na pravé straně u hlavní silnice (za poštou).
Vybavení a služby
PŘÍZEMÍ: chodba, WC s malým umyvadlem, velká jídelna s krbem, krbovými kamny a TV,Wi-Fi, kuchyň (mikrovlnná trouba, el.sporák, lednice, varná konvice, kávovar, nádobí), koupelna (sprcha a umyvadlo, pračka). 1.PATRO: 4x 2lůžková ložnice (vždy 2 ložnice za sebou, první je průchozí), 1x sprcha a WC. 1x2lůžková ložnice ZAHRADA: zahradní nábytek s přístřeškem, jezírko, zahradní krb,louka, uzamykatelné parkoviště, uzamykatelné uskladnění kol. Naši hosté jsou spokojení, rádi se k nám vracejí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Jetřichovicích se nachází obchod (otevřeno denně), pošta, několik restaurací a hotelů, koupaliště. Jetřichovice jsou východiskem tur.tras a cyklotras do Národního parku České Švýcarsko. S turistickými trasami vám rádi poradíme.
TOPlist