Apartmán - Domeček - Poloha, Služby, Okolí

Apartmán - Domeček

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rod.dům se nachází na okraji města Hronova na krásném místě u lesa (10 min.pěšky do centra), v klidném prostředí oblasti CHKO Broumovsko.
Vybavení a služby
Volně stojící rod.dům, velmi dobře zařízený. Vstup, chodba, obývací pokoj se sedací soupravou, krbovými kamny, televizí se satelitním příjmem, jídelním stolem pro 8 osob a vstupem na terasu. Kuchyně s plynovým sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem a varnou konvicí atd. Koupelna s vanou a toaletou. Ložnice s dvojlůžkem. V patře se nachází druhá koupelna se sprchou a toaletou, Prostorný obývací pokoj se sedací soupravou, televizí se satelitním příjmem, 2 pokoje dvojlůžkem a 1 dětský pokoj . Plynové ústřední topení. Zahrada je oplocená, k dispozici je terasa, pergola, zahradní nábytek a dvě lehátka, ohniště s grilem a bazén 8x4m. Vlastní parkoviště pro 2 auta,parkování v uzavřeném areálu. K dispozici je bazén o průměru 8 metrů, solárně vyhřívaný(v provozu červen - září),K dispozici je velká zahrada, gril, ohniště. Wifi v celém objektu zdarma ... Garáž pro kola, lyže, motocykly celý areál je oplocen! Houpačka, hračky, pískoviště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rod.dům se nachází v oblasti, která láká k turistice, cykloturistice, horolezectví, odpočinku. K nejvyhledávanějším místům patří skalní města Adršpach, Teplice nad Metují, Ostaš, Broumovské stěny, polská skalní města a jejich okolí. Za návštěvu dále určitě stojí Broumov - benediktinský klášter, muzeum, skupina broumovských kostelů. Police nad Metují - muzeum, klášter, muzeum stavebnice Merkur. Broumovské stěny - Hvězda, Slavný. Jiráskovy skály. Kuks. Zámek Náchod, Nové Město nad Metují. Ratibořice - Babiččino údolí, Dobrošov - dělostřelecká pevnost, Zoo ve Dvoře Králové nad Labem, Trutnov, Krkonoše, Sněžka. V obci je hraniční přechod do Polska kde lze navštívit další skalní města, zámek Ksiaz (jeden z největších polských zámků), aquapark, muzeum hornictví, podzemní komplexy ze 2.světové války, lázeňská města, tržnice atd. V Adršpachu lanové centrum, vyjížďky na koních. Město Hronov zajišťuje veškeré služby.
TOPlist