Dívalka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Dívalka se nachází v Krkonoších v malebném prostředí horské obce Benecko. Je umístěna na klidném místě v nadmořské výšce 868 m. Z chalupy je krásný výhled na západní část Krkonoš, panorama obce Benecko, Trosky, Ještěd nebo třeba na Vysoké nad Jizerou. V zimě lyžaři jistě ocení bezprostřední přístup na sjezdové tratě Ski Areálu Benecko, které se nacházejí přímo pod chalupou. Dále je možné využít běžecké tratě s propojením od Harrachova přes Rokytnici nad Jizerou, Horní Mísečky až po Špindlerův Mlýn. V létě je okolí chalupy ideálním prostředím pro výlety, cykloturistiku nebo pěší tůry. Ubytování na chalupě je vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Interiér obytné části chalupy je nově zrekonstruován. K dispozici jsou dva prostorné pokoje, jeden třílůžkový s možností přistýlky a vybavený zařízeným kuchyňským koutem, druhý čtyřlůžkový. Maximální ubytovací kapacita je 8 osob. Chalupa se pronajímá jako celek. V objektu je přísný zákaz kouření a používání otevřeného ohně.
Vybavení a služby
Ubytování na chalupě je vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Interiér obytné části chalupy je nově zrekonstruován. K dispozici jsou dva prostorné pokoje, jeden třílůžkový vybavený zařízeným kuchyňským koutem, druhý čtyřlůžkový. Vybavení: LED TV 102cm, DVD přehrávač, sklo - keramická varná deska, digestoř, nádobí pro stolování a vaření, mikrovlnná trouba, kombinovaná lednice (150 l chladnička, 60 l mrazák), dětská postýlka, hračky pro malé děti, venkovní gril, venkovní posezení se slunečníkem

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimním období: Sjezdové tratě v blízkosti chalupy, Snowtubing v blízkosti chalupy, běžecké tratě s propojením od Harrachova přes Rokytnici nad Jizerou, Horní Mísečky až po Špindlerův Mlýn. V letním období: Okolí chalupy je ideálním prostředím pro výlety, cykloturistiku nebo pěší tůry.
TOPlist