Poloha a dosažitelnost

Objekt se náchazí v obci Kořenov na hranici Jizerských hor a Krkonoš na hlavním tahu Praha - Harrachov (komunikace E 65), směrem od Prahy 6km před Harrachovem, autobusová zastávka přímo u objektu, vlakové nádraží cca 3km. Cesta autem z Prahy trvá približně 1,5h.

  Vybavení a služby

Pension je nově stylově vybaven po rekonstrukci, kolaudován v prosinci 2006. Pokoje jsou dvoulůžkové / přistýlky/. Sociální zařízení je součástí každého pokoje. Pension nabízí jeden apartmán 2+2 s koupelnou vybavenou rohovou vanou. Na pokojích internetová přípojka - v ceně. Stravování ve vlastní restauraci. Parkování přímo u objektu. K dispozici letní zahrádka. Možnost grilován - na objednání. Též nabídka vegetarianské stravy.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V létě široké možnosti cykloturistiky po jizerské magistrále, v zimě běžecké tratě pravidelně upravovány. V nedalekém Harrachově bobová dráha, lanové centrum, sklářské a hornické museum. Možnost bowlingu 100m od pensionu. Sjezdové tratě v dosahu 4km - Rejdice, 6km - Harrachov. V těsné blízkosti pensionu rozhledna Štěpánka - 959m.n.m.

Zpět


TOPlist
  D'Artagnan Kořenov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  D'Artagnan
Ceník ubytování a stravování