Poloha a dosažitelnost

Horské apartmány Cihlářka leží v nadmořské výšce 1.050 m.n.m., v extravilánu obce Černý Důl, v sedle vrcholových partiích Krkonoš, mezi obcemi Černý Důl a Pecí pod Sněžkou. (viz. ortofotomapa, mapa okolí). Jsou orientovány na jižním svahu, uprostřed louky o rozloze cca 1 ha s hustě zalesněným okolím. Z Cihlářky je nádherný výhled do široké okolní krajiny, nerušený žádnou civilizační připomínkou. Cihlářka leží ve II. zóně KRNAP. Svou polohou je tedy vhodná především pro milovníky klidu a ticha, vyznavače zimních sportů a milovníky horské turistiky a outdoorových aktivit jako jsou horská kola, treking, paragliding apod. Umístění apartmánů pod hřebenem sedla v lesích zaručuje příjemné klima pro opalování i v zimních měsících, jen velmi málo dnů v roce zde fouká silný vítr. V těchto partiích Krkonoš se sníh drží v průměru od poloviny listopadu do Velikonoc, není výjimkou, že se na naší sjezdovce vedle chaty lyžuje ještě v polovině května.

  Vybavení a služby

Nabízíme k pronájmu 20 apartmánů. Každý apartmán má vlastní koupelnu s WC, vybavený kuchyňský kout, lednici, mikrovlnou troubu, varnou konvici, dvouplotýnkový el. vařič, LCD televizor. V objektu se nachází stylová restaurace (možnost polopenze a plné penze), sauna, vířivka, posilovna, dětský koutek, stolní tenis. Bezdrátové připojení k internetu je k dispozici zdarma ve společných hotelových prostorech, na pokojích je připojení přes kabel.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

40 m od apartmánů je soukromá sjezovka s pomou, dlouhá 300 m. Lyžařské středisko (Zahrádky) je 1000 m, po dohodě se správcem odvoz rolbou nebo sněžným skútrem. Cihlářka se nachází u vyhlášené, běžkaři oblíbené Krkonošské magistrály.

Zpět


TOPlist
  Cihlářská bouda Černý důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Cihlářská bouda
Ceník ubytování a stravování