Chaty u Medvědína

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ideální poloha, 150m od lanové dráhy Medvědín a od běžeckých tratí, aquaparku, v krásném prostředí Krkonoš. Jedná se o samostatnou chatu - 9 lůžek/ možnost 1 přist/. V objektu je předsíň, koupelna plus WC, samostatné wc, jídelní kout pro 10 osob, plně vybavená kuchyň, v přízemí místnost se čtyřmi lůžky, v druhém patře dvě ložnice. K dispozici je povlečení. Stravování vlastní s využitím kuchyňky, 4 restaurace v okruhu 200m. Parkování zdarma vedle chatek v oploceném prostoru. Bydlení naprosto klidné, u lesa a to vše při dostupnosti všech služeb města. Pronájem možný pouze celé chaty. Objekt snadno dostupný z hlavní silnice.
Vybavení a služby
Jedná se o samostatnou chatu – 10 lůžek. V objektu je předsíň, kde je možné odložení lyží, koupelna plus WC, samostatné WC, jídelní kout pro 10 osob, kuchyňka – plně zařízená (nádobí, rychlovarná konvice, překapávač, mikrovlnná trouba, sporák, lednice),2 místnosti se 4 lůžky, 1 ložnice – 2 lůžka. K dispozici je povlečení. Stravování je vlastní s využitím kuchyňky, 4 restaurace v okruhu 200m. Parkování je zdarma vedle chatek v oploceném prostoru.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Aquapark, skiareál Medvědín, běžecké tratě, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, zastávka skibusu do dalšího skiareálu Sv.Petr, restaurace apod., vše maximálně do 250 metrů od chatek.
TOPlist