PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chaty Špičák

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Špičák se nachází v západních Čechách nedaleko Železné Rudy v těsné blízkosti hranic s Německem. Přímo ve skiareálu se lze celoročně ubytovat ve třech chatách s celkovou kapacitou 89 lůžek.
Vybavení a služby
V chatě Hanička je pro naše hosty kuchyně s jídelnou, kde zajišťujeme velmi kvalitní stravování formou snídaně, polopenze či plné penze. Chata má 5 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje s teplou a studenou vodou na pokoji. V chatě Blaženka je stylová horská restaurace s krbem, barem a terasou. Třetí chatou je tělocvična, kde kromě 20 lůžek je k dispozici cvičební plocha 15x30 m s možností využití pro všechny druhy sportovních her (basketbal, volejbal, tenis, ...), aerobik nebo kondiční trénink.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Příležitost si dobře zalyžovat zde najdou všechny skupinu lyžařů od začátečníků po lyžařské experty. Špičák nabízí celkem 5 sjezdovek a 8 vleků s celkovou přepravní kapacitou 4 250 osob za hodinu a 2,5 km umělě zasněžovaných sjezdovek. Také v letní sezóně se dá využít sportovních možností Špičáku a celého Železnorudska. Nejlepší podmínky jsou pro pěší turistiku a cyklistiku (hlavně horskou). Přímo ve Sportovním areálu na Špičáku je sportovní hala, vhodná pro všechny typy míčových her. atp., k dispozici je půjčovna horských a cestovních kol včetně dětských sedaček a cvičná horolezecká stěna. Zájemcům o turistiku poskytujeme poradenskou službu o Šumavě, větším skupinám na horských kolech můžeme připravit zajímavé netradiční trasy po Šumavě se zkušeným průvodcem včetně dopravy 15-ti kol a osob. Naši hosté mohou také využít středisko letní rekreace na rybníku Hnačov (vzdálen 30 km), kde jsou k dispozici kanoe, veslice, windsurfing i s výukou, horská kola.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz