PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Vidochov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Vidochov se nachází ve stejnojmenné obci v Podkrkonoší, v blízkosti Krkonoš a Českého ráje
Vybavení a služby
Domeček byl zkolaudován v roce 2015 na příjemném klidném místě. Součástí je i terasa a zahrada. Poloha je příznivá pro různé druhy využití volného času. Základní kapacita 7 lůžek + 3 přistýlka + 2 rozkládací gauč (možnost postýlky je potřeba nahlásit předem) Elektrické topení (podlahové v přízemí a v koupelně, v pokojích radiátor) Dětský koutek Tv a WIFI Krbová kamna Zahrada s terasou Pískoviště Patro 3 ložnice červený pokoj 2+1 lůžko/ béžový pokoj 2+1 lůžko/ šedý pokoj 3+1 lůžko Koupelna s wc, sprchový kout Přízemí Kuchyně se základním vybavením, el. trouba, varná deska, mikrovlnná trouba, lednice Krbová kamna (palivo není k dispozici) Technická místnost (pračka, sušička)

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
ZOO Safari Dvůr Králové 24km. Skiareál Herlíkovice vzdálenost 22km, Skiareál Máchovka Nová Paka i s lyžařskou školkou vzdálenost 5,3 km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz