Chata Varta - Poloha, Služby, Okolí

Chata Varta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Horní Maršov leží na trase z Trutnova do Pece pod Sněžkou a do Malé Úpy. Je to horské městečko žijící především zimními sporty. I léto však nabízí romantické zážitky v čisté nenarušené přírodě Krkonošského národního parku s bohatými možnostmi výletů do okolí. Penzion se nachází na polosamotě, v sousedství jsou jen louky a lesy. Parkování je přímo u penzionu. V zimním období je vhodné k výjezdu použít sněžné řetězy.
Vybavení a služby
V Penzionu jsou k dispozici 4 pokoje (1x6 lůžek, 1x4 lůžka, 1x3 lůžka, 1x2 lůžka), všechny pokoje jsou vybaveny barevnou televizí. Koupelna a WC jsou společné na patře. V přízemí je prostor k uschování lyží a bot. K dispozici je sauna (za poplatek). V celém objektu je k dispozici Wi-Fi připojení. Snídaně a večeře jsou podávány v jídelně, která se nachází v přízemí. K večernímu posezení je k dispozici bar, stolní hry, televize, SAT. Odpočinek Vám zpříjemní i stylová krbová kamna. Na pečlivě udržované zahradě je plocha k posezení, v létě lze volné večery trávit u ohně.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nabízíme horské "welness" balíčky - Nordic Walking se skušenou lektorkou, masáže, kosmetika, kurzy automatické kresby a poznání sebe sama. V zimním období je k dispozici skibus, v letním cyklobus. Zastávka je cca 30m od penzionu. Lyžování: několik vleků je přímo v místě, Horní Albeřice (5km), Pec pod Sněžkou (8km), Malá Úpa (5km), Velká Úpa (3km), Černá Hora (6km), Pomezní boudy (15km), v okolí je i spoustu běžkařských tratí, které jsou perfektně udržované a značené. Koupání: koupaliště Mladé Buky (3km), koupaliště Trutnov (7 km), přírodní koupaliště Horní Albeřice (1km), velké možnosti k pěší turistice i cykloturistice.
TOPlist