Chata Varta

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Lůžko se snídaní: 330,- Kč/den
Dítě od 4 do 10 let: 280,- Kč/den
Lůžko s polopenzí: 400,- Kč/den
Dítě od 4 let do 10 let: 350,- Kč/den
Dítě do 4 let - zdarma
Pes: 50,- Kč/den
Letní sezona - ceny
Lůžko se snídaní: 250,- Kč/den (celá letní sezona)
Dítě od 4 do 12 let: 220,- Kč/den
Lůžko s polopenzí: 320,- Kč/den
Dítě od 4 do 10 let: 270,- Kč/den
Dítě do 4 let - zdarma
Pes: 50,- Kč/den
Období mimo sezónu - ceny
Vánoce a Silvestr (25.12. – 3.1. - v ceně pobytu je silvestrovská párty, bohaté pohoštění, Bohemia sekt, aperitiv, silvestrovské propriety atd...)
Lůžko se snídaní: 450,- Kč/den
Dítě od 4 let do 10 let: 350,- Kč/den
Lůžko s polopenzí: 540,- Kč/den
Dítě od 4 do 10 let: 450,- Kč/den
Další informace:
Nordic Walking
Přijeďte se protáhnout a prokrvit si celé tělo se zkušenou instruktorkou NORDIC WALKINGu Evou Bartošovou. Vše je zajištěno: půjčení holí 100,- Kč/den, instruktor – cena po domluvě.

Sauna a masáže
Sauna je přímo v objektu 150,- Kč/30min – maximální počet osob jsou 4.
Masáže na objednávku cca den předem – minimálně 2 osoby. Cena masáže zkušenou masérkou: Klasická 300,- Kč/30min, Vacupress 400,- Kč/30min, Reiki 400,-Kč/30min, Plosky nohou 250,- Kč/30min.

Kosmetika
Kompletní ošetření pleti, peeling, čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, úprava obočí, maska a líčení 550,- Kč. Pedikůra 200,- Kč
Stravování
Ubytování je možné se snídaní nebo s polopenzí. Snidaně i večeře jsou bohaté.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz