Chata U vleku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
V obci Smržovka odbočíte na Novou Ves a po 300 metrech po pravé straně je chata kterou hledáte. Po levé pak parkoviště patřící k vleku Filip (internet. stránky vleku: www.lvfilip.cz je tam on-line kamera sjezdovky). Z tohoto parkoviště je areál Tanvaldský Špičák vzdálen 6km cesty autem. U zmiňované poslední odbočky (křižovatky) je vlaková zastávka Smržovka střed (je skryta za rod. domkem). Chata je ideálně přístupná osobním vozem bez nutnosti nasazovat sněhové řetězy.
Vybavení a služby
Penzion umožňuje využít nabídky dvou čtyřlůžkových a dvou šestilůžkových pokojů v přízemí a po jednom dvojlůžkovém, třílůžkovém a osmilůžkovém v podkroví. Celková kapacita 33 lůžek. Platí se vždy za použitou postel. Tedy při pobytu 2 osob na čtyřlůž. pokoji platíte za osoby dvě. Pokud si ale klient objedná konkretní pokoj, pak platí plný počet lůžek v pokoji. V případě, že na pokoji bude zjištěn větší počet osob než bylo nahlášeno a zaplaceno, končí pobyt celého osazenstva daného pokoje momentem zjištění (za toto opatření se omlouváme všem poctivým klientům). Společné sociální zařízení s WC je umístněno v suterénu objektu a v přízemí. Společná kuchyň a společenská místnost. Bližší na www.chatauvleku.eu. V objektu není prostor, v zimním období, pro dětské kočárky. Přistýlky a vlastní dětské postýlky nejsou z prostorových důvodů akceptovány. Pobyt jakýchkoliv zvířecích mazlíčků není dovolen!!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Dva lyžařské vleky u chaty s půjčovnou lyžařského vybavení, občerstvení, v blízkém okolí několik restaurací, sportovní hala a venkovní hřiště. V Jablonci nad Nisou krytý plavecký bazén.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz