Chata U vleku - Poloha, Služby, Okolí

Chata U vleku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
V obci Smržovka odbočíte na Novou Ves a po 300 metrech po pravé straně je chata kterou hledáte. Po levé pak parkoviště patřící k vleku Filip (internet. stránky vleku: www.lvfilip.cz je tam on-line kamera sjezdovky). Z tohoto parkoviště je areál Tanvaldský Špičák vzdálen 6km cesty autem. U zmiňované poslední odbočky (křižovatky) je vlaková zastávka Smržovka střed (je skryta za rod. domkem). Chata je ideálně přístupná osobním vozem bez nutnosti nasazovat sněhové řetězy.
Vybavení a služby
Penzion umožňuje využít nabídky dvou čtyřlůžkových a dvou šestilůžkových pokojů v přízemí a po jednom dvojlůžkovém, třílůžkovém a osmilůžkovém v podkroví. Celková kapacita 33 lůžek. Platí se vždy za použitou postel. Tedy při pobytu 2 osob na čtyřlůž. pokoji platíte za osoby dvě. Pokud si ale klient objedná konkretní pokoj, pak platí plný počet lůžek v pokoji. V případě, že na pokoji bude zjištěn větší počet osob než bylo nahlášeno a zaplaceno, končí pobyt celého osazenstva daného pokoje momentem zjištění (za toto opatření se omlouváme všem poctivým klientům). Společné sociální zařízení s WC je umístněno v suterénu objektu a v přízemí. Společná kuchyň a společenská místnost. Bližší na www.chatauvleku.eu. V objektu není prostor, v zimním období, pro dětské kočárky. Přistýlky a vlastní dětské postýlky nejsou z prostorových důvodů akceptovány. Pobyt jakýchkoliv zvířecích mazlíčků není dovolen!!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Dva lyžařské vleky u chaty s půjčovnou lyžařského vybavení, občerstvení, v blízkém okolí několik restaurací, sportovní hala a venkovní hřiště. V Jablonci nad Nisou krytý plavecký bazén.
TOPlist