PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata u Špičáku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pronajímaná chata se nachází na polosamotě přibližně 100 m od lesa s krásným výhledem na lyžařské středisko Tanvaldský Špičák a Krkonoše. Vlastní pozemek této chaty je chráněn stromy a vede tudy příjezdová cesta. Příjezd je možný až k chatě i v zimě. Nájemci mohou využívat přilehlou louku, ohniště s posezením a udírnou. Tenisové kurty jsou nedaleko.
Vybavení a služby
Interiér je vkusně zařízený. Hlavním vchodem vstoupíme do chodby (botník, věšák), z níž vcházíme do průchozí kuchyně. Z kuchyně se dostaneme do místnosti, kterou tvoří obývací pokoj a jídelna (aku kamna, krbová kamna, jídelní stůl, lavice, židle, BTV + satelit, krásný starožitný bezděrový kulečník, válenda, konferenční stolek, kožešinová výzdoba), dále na schodiště do podkroví. Zde jsou ze schodiště přímo přístupné ložnice č.1 (3 lůžka, stůl, 4x židle, skříň, aku kamna, komoda), ložnice č.2 (3 lůžka, 2 židle, skříň, přímotop), pokoj č.1 (2 lůžka, 2 křesla, konferenční stolek, skříň, přímotop) a malý pokojíček č.2 (2 lůžka, skříňka na prádlo, šatní stěna, přímotop). V pronajímaném objektu jsou v přízemí 3 samostatné koupelny vždy s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Před objektem ohniště a udírna s posezením. Velice nízké provozní náklady (v zimě cca 800-1300,- Kč za týden a v létě cca 600,- Kč za týden). V případě zájmu vám můžeme za poplatek dodat dříví do krbových kamen. To je však nutné dohodnout raději ještě před příjezdem. Parkování přímo před pronajímaným objektem. V zimě jsou doporučeny sněhové řetězy. WI-FI zdarma.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Bowling a diskotéka 1km. KOUPÁNÍ: Jablonec nad Nisou, Liberec, Lučany n.N., Tanvald. Vodní nádrže Souš, Josefův Důl, Bedřichov, Aquapark Babylon - Liberec. LYŽOVÁNÍ: Smržovka, lyž. střediska - Špičák (2km), Bedřichov, Desná, Zásada, Janov n.N., Rejdice, Josefův Důl, Plavy, Liberec, Harrachov, ve vzdálenosti 100m od chaty se nachází menší lyžařský vlek (délka 300). VÝLETY: rozhledny do max. cca 10km Černá Studnice, Špičák, Bramberk, Štěpánka, Slovanka, Severák, Nová Ves, Jablonec nad Nisou. Přehrady Jablonec n.N., Souš a Josefův Důl. Harrachov – muzea, pivovar, Mumlavské vodopády.Jizerské hory – turistika, cykloturistika, ráj houbařů. Liberec – Ještěd, ZOO a botanická zahrada. Hrad Frýdštejn a zámek Sychrov nedaleko. Do Českého ráje je to pouze cca 25 km do Harrachova cca 18 km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz