Chata U lesa - Poloha, Služby, Okolí

Chata U lesa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata U lesa se nachází na okraji lesa pod Tanvaldským Špičákem, mezi černou a červenou sjezdovkou. Od sedačkové lanovky na Tanvaldský Špičák je vzdálena cca 500 metrů. Od lyžařského areálu Tanvaldský Špičák II. je chata vzdálená cca 350 metrů.
Vybavení a služby
Chata je pronajímána jako celek pro uzavřené skupiny. Nabízíme Vám ubytování ve 2-5 lůžkových pokojích. Celková kapacita je 46 lůžek. Pokoje mají společné sociální zařízení v přízemí budovy, na patře je WC. V chatě U lesa najdete bar s kulečníkem, šipkami a stolním fotbálkem, dvě společenské místnosti. Televize se satelitním příjmem. Dále je k dispozici připojení na internet prostřednictvím WiFi. V letních měsících je k dispozici bazén (požární nádrž), hřiště na odbíjenou, houpačka, pískoviště. Parkování je možné přímo na pozemku u chaty.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Albrechtice v Jizerských horách jsou s půjčovnami sportovního vybavení, lyžařskými školami a několika lyžařskými areály, nejvýznamnějším střediskem zimních sportů v Jizerských horách. V létě lze v blízkém okolí navštívit řadu turistických zajímavostí - rozhledny, muzea sklářství a místní historie, přírodní zajímavosti apod.
TOPlist