Chata U jasanu

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata U jasanu se nachází v těsné blízkosti Špindlerova Mlýna, na samotě, přibližně 300m od hlavního tahu na Špindlerův Mlýn. Přímo k objektu vede asfaltová silnička, která je mimo zimní období bez problémů sjízdná pro osobní i větší vozy. K chatě patří dvě vlastní parkoviště, jedno u silnice na Špindlerův Mlýn, druhé přímo u objektu (kapacita cca 20 aut). Z oken je překrásný výhled na protější vrcholky Přední planiny. Klidné prostředí plně vyhovuje příjemné rodinné dovolené. Od sportovních areálů Medvědín a Svatý Petr je objekt vzdálen cca 5 minut jízdy autem.
Vybavení a služby
Horská chata byla v nedávné době rekonstruována. Pronajímáme POUZE celý objekt, nevaříme a neobsluhujeme. K dispozici je 12 pokojů s kapacitou 32 lůžek. Pět dvoulůžkových, šest třílůžkových a jeden čtyřlůžkový. U většiny pokojů je možnost rozšíření kapacity o přistýlku. Máme k dispozici i dětskou postýlku. Chata disponuje dvěma koupelnami. Každá koupelna je vybavena sprchovým koutem, dvěma umyvadly a dvěma WC. Další dvě toalety jsou k dispozici u restaurace. Moderně vybavená kuchyně, prostory restaurace s barem, herna (kulečník, stolní fotbálek,...), lyžárna/kolárna a společenská místnost. U chaty je k dispozici vlastní parkoviště, prostorná terasa i venkovní sezení s ohništěm a grillem. Pro rodiny s dětmi je připraveno veškeré zázemí, včetně venkovního hřiště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Špindlerův Mlýn je nejen top lyžařské středisko v ČR, ale v okolí se najde mnoho dalších aktivit na zimu i na léto! Nově se v areálu Svatý Petr otevřela MTB sjezdová trať, kterou mohou vyzkoušet i začátečníci, nebo rodiny s dětmi. Pro méně odvážné je možnost sjíždět z horských hřebenů na terénních koloběžkách. Nejen k letní zábavě patří koupání. Ve Špindlerově Mlýnu je k dispozici moderní akvapark pod Medvědínem i mnoho dalších krytých a veřejnosti dostupných bazénů a wellness center. Určitě doporučujeme navštívit bobovou dráhu, která je provozována celoročně! Nedaleko je provozováno lanové centrum a kdo bude mít dále chuť na adrenalinovou zábavu může navštívit Adventure park s obří houpačkou a bungee trampolínou.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz