Chata Tříč 99

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Tříč se nachází v západních Krkonoších na severovýchodě Vysokého nad Jizerou. Od chaty je to do tohoto známého městečka cca 2km, zhruba stejně daleko leží i Jablonec nad Jizerou. Stavení je umístěno na klidném místě mimo hlavní silnici. Neoplocený pozemek je mírně svažitý, což v zimě ocení hlavně menší děti. Parkování je možné u objektu (v zimě max. 2 auta). Ubytování je vhodné hlavně pro skupiny a rodiny s dětmi. Optimální kapacita je 8 osob, max. 10 osob (rozkládací pohovka ve společenské místnosti a ve velké ložnici). V celé chatě je zákaz kouření!
Vybavení a služby
V přízemí se nachází chodba s věšákem, vlevo je „komora“ pro uložení lyží a koupelna s vanou, umyvadlem a WC. Vpravo je velká obytná místnost, která je kachlovými kamny rozdělena na kuchyň a jídelnu. Slouží zároveň jako společenská místnost (barevná TV + SAT). Kuchyň je vybavena elektrickou varnou deskou, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, myčkou na nádobí a nádobím. Je zde též rozkládací pohovka. V patře jsou dvě čtyřlůžkové ložnice a WC s umývadlem. K dispozici je i dětská postýlka a rozkládací pohovka. Budova je vytápěna elektrickým podlahovým topením, jehož provoz je řízen programovatelnými termostaty. V kuchyni je příjemné zatopit si i v kachlových kamnech. K chatě patří neoplocený pozemek s přírodním ohništěm, venkovním posezením s možností grilování v zahradním grilu. Pro děti je k dispozici malé pískoviště. Pro uschování kol, lyží a dalšího sportovního náčiní lze využít menší zděnou garáž.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Ve Vysokém nad Jizerou (2km) v areálu Šachty jsou upravené běžecké tratě, vleky pro sjezdové lyžování, půjčovna lyží, dětských skútrů, snowtubing. Další nejbližší lyžařské areály jsou v Jablonci nad Jizerou (2km), Pasekách nad Jizerou (6km) a Rokytnici nad Jizerou (9km). Obchod v Tříči není, nejbližší možnost nákupu ve Vysokém nad Jizerou nebo v Jablonci nad Jizerou. Restaurace kousek pod chatou u hlavní silnice. Od jara do podzimu si na své příjdou i milovníci turistiky, neboť celé Krkonoše jsou protkány sítí turistických tras a cyklostezek, vedoucích k nejzajímavějším místům tohoto regionu.
TOPlist