PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Svahova 2

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nejbližší hraniční přechod se Spolkovou republikou Německo se nachází v obci Hora Sv. Kateřiny a je vzdálen pouze 12 km od chaty. Druhý přechod je v Mníšku a je vzdálen 18km. Chata se nachází v rekreační oblasti u lesa v klidném prostředí. V místě je tedy možnost rekreace, turistiky a různých sportů. Půjčovna běžeckých a sjezdových lyžích v Jirkově a Chomutově (8km) • Doprava, parkování: Vlastní doprava, silnice jsou asfaltové. V zimě udržované. Parkování na pozemku.
Vybavení a služby
Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 1 až 6 osob ve 3 ložnicích. • Ložnice: 3 ložnice po dvou lůžkách – 2 ložnice s dvoulůžky, 1 ložnice s rozdělenými lůžky plus povlečení. V každé ložnici televize se satelitem. • Sociální zařízení: WC, masážní sprchový box a umyvadlem, teplá a studená voda plus ručníky, automatická pračka a sušička. • Vytápění: Elektrické přímotopy a elektrickým krbem. • Vybavení chaty: Společenská místnost – televize se satelitem, možnost připojení bezdrátového internetu WIFI, sedací souprava, rádio, krb, jídelní kout. Kuchyň – elekt. sporák, lednička, mikrovlnná trouba, překapávač. rychlovarná konvice, toustovač, vybavení pro stolování a vaření. Fitness s vířivkou, masážní elekt. křeslo, infrasaunou

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Stolní tenis, plavání a jiné míčové hry. Svah pro sáňkování a bobování 80 m od chaty. Upravené lyžařské běžecké tratě o délce 60km a cyklostezky. Běžecká trať s názvem Bílá stopa. Projížďka na koních v Kalku vzdálený 10km. Cena 500 Kč/hodina. Rybaření. • Krajina: Nivský potok, Helenčiny vodopády, Kachní rybník, Gabrielina huť, Růžový vrch, Rudolický rybník, Trampské údolí. • Blízká lyžařská střediska: Pyšná – 5km, Mezihoří – 6km, Hora Sv. Kateřiny – 6km, Klínovec – 50km Klíny – 20km. Krušnohorská magistrála o délce 60km. Od chat (100m) se nachází lyžařský vlek pro sjezdové lyžování o délce 500m, běžecké tratě 100m od chat. • Města poblíž obce Svahové: Chomutov – Zoopark Chomutov, muzeum, Kamencové jezero, jezero Banda s vodním lyžováním, Aquapark. Jirkov – zámek Červený Hrádek. Kadaň – královské město. Teplice, Karlovy Vary, Klášterec nad Ohří – lázeňská města.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz