TOPlist

Chata Studenov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Studenov se nachází na samém vrcholku části Studenov. Její poloha je ideální pro výlety na hřebeny Krkonoš - Pramen Labe, Vrbatova Bouda, Vosecká Bouda atd. Dále se lze vydat do Rokytnice n/J či Harrachova, kde se nachází např. Vertical park, Hornické muzeum, Mumlavské vodopády a další zajímavosti. V zimním období prochází kolem chaty krkonošská magistrála, která je pravidelně protahována. Lze si zalyžovat ve studenovském skiarealu, či sjet na opačnou stranu do Harrachova. Studenovský skiareal je velmi vhodný pro rodiny s dětmi a lyžařské kurzy díky množství menších vleků a také mírné sjezdovce. Zkušenější lyžaři zase rádi využijí sjezdovek v Harrachově. V létě se lze k chatě dostat autem. V zimě není příjezd k objektu možný. Dopravu zavazadel lze řešit po domluvě skútrem či rolbou.
Vybavení a služby
Objekt se sestává ze dvou budov umístěných cca 5m od sebe. V jednom objektu se nachází ubytovací část se sociálním zařízením, společenskou místností a lyžárnou. V druhém objektu se nachází restaurace, kde se ubytovaní stravují, jejíž součástí je bar. Pokoje jsou jednoduše zařízeny. Téměř v každém pokoji je palanda, dále stůl, židle a skříň. Ve společenské místnosti je k dispozici televize a společenské hry. Restaurace je pro veřejnost otevřena od 10:30 do 17:30. Bar je otevřený dle zájmu hostů. V restaurační části je k dispozici Wi-Fi.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V letním i zimním období lze provozovat horskou turistiku a výlety do blízkých měst - Harrachov a Rokytnice nad Jizerou. Harrachov je turistickým centrem a lze zde nalézt např.: Vertical park, bobovou dráhu, Sklářské muzeum, Hornické muzeum, Lyžařské muzeum, Pivovar, skokanské můstky, Mumlavský vodopád... Dále nepřeberné množství restaurací. V obou městech jsou i bowlingové dráhy a sauny. V létě lze využít koupaliště v Harrachově či Jablonci nad Jizerou. Plavecký bazén je v Jilemnici či vzdálenějším Jablonci nad Nisou. Určitě je na místě zmínit termální lázně v sousedním Polsku vzdálené 42km a to Termy Cieplickie, kde i zimoumřivím bude teplo. V nedalekých Příchovicích je Maják Járy Cimrmana, nachází se zde krásny lesopark s prolézačkami a výbornou restaurací s krásným výhledem. Pro ty, co jim nevadí více cestovat autem lze zajet do Liberce, kde je Zoo, Aquapark a v těsné blízkosti Ještěd.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz