Chata Stříbrný potok - Poloha, Služby, Okolí

Chata Stříbrný potok

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Stříbrný potok se nachází v obci Stříbrná v Krušných horách nedaleko města Kraslice. Příjezd z hlavní silnice, která je v zimě udržována. (Dobrá dostupnost i veřejnou dopravou) Pro ubytované je k dispozici parkoviště přímo před budovou, kapacita 15 aut + 1 vrtulník. ;)
Vybavení a služby
Objekt je vhodný pro rodinnou rekreaci, ale i lyžařské výcviky, školy v přírodě, souklromé akce, atd. Náš personál zajistí kromě příjemného ubytování i kvalitní stravování. Možnost ubytování v přilehlém domku (apartmán) s kapacitou až 10osob. V letních měsících možnost využití i 4 lůžkové chatky. Ubytování ve 4-5 lůžkových pokojích. Nabízíme pokoje jak s vlastním sociálním zařízením, tak se společným sociálním zařízením. Co se týče stravování,v případě zájmu poskytneme i plnou penzi. Objekt disponuje barem, sálem s audiovizuální technikou, hernou (ping-pong, šipky,..)

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimních měsících je v okolí Chaty Stříbrný potok k dispozici několik lyžařských vleků. (Bublava, Klingental) Poskytujeme slevu na skipasy ve ski areálu Bublava! V letním období se ubytovaným naskýtá možnost navštívit rozhlednu Bleiberg, Zoo Klingenthal či užívat si krásné přírody v okolí.
TOPlist