Poloha a dosažitelnost

Chata Stříbrný potok se nachází v obci Stříbrná v Krušných horách nedaleko města Kraslice. Příjezd z hlavní silnice, která je v zimě udržována. (Dobrá dostupnost i veřejnou dopravou) Pro ubytované je k dispozici parkoviště přímo před budovou, kapacita 15 aut + 1 vrtulník. ;)

  Vybavení a služby

Objekt je vhodný pro rodinnou rekreaci, ale i lyžařské výcviky, školy v přírodě, souklromé akce, atd. Náš personál zajistí kromě příjemného ubytování i kvalitní stravování. Možnost ubytování v přilehlém domku (apartmán) s kapacitou až 10osob. V letních měsících možnost využití i 4 lůžkové chatky. Ubytování ve 4-5 lůžkových pokojích. Nabízíme pokoje jak s vlastním sociálním zařízením, tak se společným sociálním zařízením. Co se týče stravování,v případě zájmu poskytneme i plnou penzi. Objekt disponuje barem, sálem s audiovizuální technikou, hernou (ping-pong, šipky,..)

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V zimních měsících je v okolí Chaty Stříbrný potok k dispozici několik lyžařských vleků. (Bublava, Klingental) Poskytujeme slevu na skipasy ve ski areálu Bublava! V letním období se ubytovaným naskýtá možnost navštívit rozhlednu Bleiberg, Zoo Klingenthal či užívat si krásné přírody v okolí.

Zpět


TOPlist
  Chata Stříbrný potok Stříbrná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Stříbrný potok
Ceník ubytování a stravování