Poloha a dosažitelnost

Chata Sněženka se nachází v malebném prostředí východních Krkonoš. Přímo z jídelny je překrásný výhled do údolí Malé Úpy, na Černou horu a na Sněžku, která je od nás vzdálena pouhých 10 km. Chata se nachází přímo v lyžařském areálu, z toho důvodu v zimním období není možno parkovat přímo u chaty. Parkování je možno na hlídaném parkovišti na Pomezních Boudách. Odvoz zavazadel zajistíme. V letních měsících parkování přímo u chaty.

  Vybavení a služby

Ubytování je na pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro děti jsme připravili dětský koutek. Volné chvíle můžete trávit v malém baru, k dispozici nabízíme billiard. Stravování formou polopenze. V zimních měsících odvoz zavazadel zajištěn. NOVINKA: připojení na internet prostřednictvím WIFI sítě a BEZPLATNÉ zapůjčení PCMCIA karty pro NOTEBOOK. NOVINKA pro NEJMENŚÍ: venkovní hřište (pískoviště, prolézačky, houpačka,...)

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Chata se nachází přímo v lyžařském areálu. Pod chatou je i dětský provázkový vlek. Lyžařský areál má možnost umělého zasněžování. V létě ideální podmínky pro turistiku i pro cykloturistiku. V okolních pensionech je možno domluvit saunu.Na Pomezních Boudách celoročně otevřena víceúčelová sportovní hala a nově otevřený BOOWLING.

Zpět


TOPlist
  Chata Sněženka Dolní Malá Úpa
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Sněženka
Ceník ubytování a stravování