Chata Slovanka - Boží Dar

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází přímo v obci Boží Dar, nedaleko autobusové zastávky, vedle tenisových kurtů. Spojení autobusem z Karlových Varů. U chaty parkoviště.
Vybavení a služby
Kapacita chaty je cca 43 míst po dohodě možno až 75 míst, K dispozici jsou dvou-čtyř lůžkové pokoje, čtyř, pěti a šesti lůžkové (palandové) pokoje, tyto bez vl. sociálky. Dále 2 pokoje (4-6 lůžek) včetně soc. zařízení Je zde velká jídelna cca pro 70 osob slouzi též i jako společenská místnost pro ubytované. Možnost využití AV techniky k výuce. WIFI - internet. K dispozici 2 úschovny lyží (kol), v blízkosti tenisové kurty a multifunkční hřiště.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sportovní vyžití: Turistika - od lehkých vycházek po loukách a lesích v nejbližším okolí až po náročnější tůry po hřebenech a úbočích hor. Možno po značených stezkách i jen podle mapy. Množství naučných stezek. Cykloturistika - výborné terény po značených cestách. Nenáročné trasy po relativně plochém hřebeni po trati Krušnohorské magistrály až po těžké trasy po úbočích hor. Specialitou je sjezdová trať pro horská kola i s lanovkou přímo z Klínovce. Běžecké lyžování - z místa snadno dostupné stopy Krušnohorské magistrály – 100 m od chaty. Blízký biatlonový areál s upravenými okruhy. A nebo výlety neporušeným sněhem. Sjezdové lyžování - Hlavním lyžařským terénem Božího Daru je již přes 70 let úbočí Klínovce zvané "NEKLID" s několika sjezdovými drahami, vleky a parkovištěm,je propojena s se sjezdouvkou za Prahou přibližovacím vlekem Součástí areálu je i snowpark, a sjezdovka za hotelem Praha, která je dosažitelná přímo z ubytovacího zařízení. Provozovatelem tohoto areálu je TJ Jáchymov a areál se nazývá Skiareál NEKLID.K tomuto areálu nově patří i areál Hranice ležící přímo na Božím Daru a je u něj parkoviště. Hlavně pro začátečníky, rodiny s dětmi a seniory je určen Ski areál Novako, který se nachází v centru obce. Součástí je moderní vlek Doppelmayr, na kterém zvládnou jízdu i velmi malé děti. Služby nabízí výborně vybavená půjčovna a servis lyží a snowboardů, lyžařská škola, dětské lyžařské hřiště, občerstvení a prodejna lyžařského oblečení. Každý den večerní lyžování. Velkou atrakcí je snowtubing-jízda na nafukovacích duších. Celý areál je uměle zasněžován a denně strojově upravován.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz