Chata Severka Rokytnice nad Jizerou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Severka je umístěna na strategickém místě v blízkosti centra obce v zastavěné části, ale zároveň Vám zaručí klid a naprosté soukromí. Nachází se v části Dolní Rokytnice pouhých 75m od lyžařského střediska Studenov a 125m od centra obce.
Vybavení a služby
Chata Severka disponuje dvěma prostornými a kompletně vybavenými apartmány. Apartmán "Severka Carpe" pro 17 osob: 1 dvoulůžkový pokoj, 1 třílůžkový pokoj, 3 další ložnice, 5 koupelen se sprchovým koutem, 5 oddělených WC, kuchyňské vybavení (4 plotýnkový sporák, myčka, mraznička, lednice, mikrovlnná trouba, trouba), elektronické vybavení (Audio kazetový přehrávač, CD přehrávač, DVD přehrávač, internet, radio, satelitní TV, TV, VCR, pračka, sušička), ručníky a povlečení, stolní tenis, posilovna, vířivá vana, sauna, grilování, zahrada, terasa, venkovní gril, parkoviště. Apartmán "Severka Diem" pro 10 osob: 2 třílůžkové pokoje, 1 další ložnice, 2 koupelny se sprchou a WC, kuchyňské vybavení (4 plotýnkový sporák, myčka, lednice, mraznička, mikrovlnná trouba, trouba), elektronické vybavení (Audio kazetový přehrávač, CD přehrávač, DVD přehrávač, internet, radio, satelitní TV, TV, VCR), povlečení a ručníky, venkovní gril, zahrada, terasa, parkoviště, ústřední topení

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rokytnice nad Jizerou nabízí obsáhlé sportovní i rekreační vyžití. V zimě je vyhledávanou lokalitou pro milovníky zimních sportů pro kvalitní lyžařská střediska. V létě lze využít například lanovou dráhu Horní Domky, velké množstí cyklo-turistických stezek a i mnoho tras pro pěší turistiku. Novinkou v nabídce volného času a relaxace v Rokytnici nad Jizerou je solná jeskyně nové generace s hvězdným nebem a vodopádem. V obci najdete veškerou občanskou vybavenost, pouhých 125m do centra města, kde jsou restaurace, obchody, půjčovna lyží nebo infocentrum.
TOPlist