PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Severák

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata Severák je vybavena různě velkými pokoji. Pokoje mají společné sociální zařízení. U chaty Severák je parkoviště. K dopravě lze použít i spoje MHD z Jablonce n. Nisou. V objektu je vlastní parkování. Dostupnost v letních měsících lehce dostupná. V zimních měsících díky dennímu protahování cesty, také. Parkovacích míst u chaty je cca 10. Auto můžete také zaparkovat kousek pod chatou. K dispozici je uzamykatelná místnost na uschování lyží nebo jízdních kol. Společenská místnost Vám dá pocítit neopakovatelnou atmosféru klasické horské boudy, neboť je vybavena masivním rustikálním nábytkem a velkou kachlovou pecí. Horská chata nabízí ubytování i jedno z nejkrásnějších míst Jizerských hor. V Hraběticích najdete ideální podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování. V letních měsících jsou Hrabětice zase ideálním výchozím místem pro pěší turistiku nebo cykloturistiku.
Vybavení a služby
Horská chata nabízí k ubytování 6 pokojů s kapacitou od dvou až devět lůžek. Celková kapacita 25 lůžek. K dispozici jsou tři plně vybavené koupelny (m/ž) taktéž toalety v přízemí objektu. V patře koupelna se sprchovým koutem. Chata neposkytuje k ubytování ručníky ani osušky. Vytápění je centrální kachlovou pecí. Chata nabízí bufetové občerstvení. Stravování po domluvě. Hrabětice nabízí několik restaurací a v Janově se nachází obchod. Vybavení chaty Velká společenská místnost, salónek se společnou televizí. Wi-Fi. Chata má 2 terasy, ohniště a prostor pro děti.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nejčastější turistické cíle jsou: přehrada Josefův Důl, rozhledna Královka, rašeliniště Na Čihadlech, město Jablonec nad Nisou, město Liberec, bobová dráha Janov nad Nisou, lyžařský areál Severák, Bedřichov, Josefův Důl.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz