PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Salička

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Salička se nachází v obci Bozkov, který je branou do Krokonoš, Českého ráje a Jizerských hor. Nejlepší přístup je automobilem(směrem od Semil nebo Železného Brodu-v Bozkově na náměstí odbočíte vpravo úzkou uličkou mezi domy, po levé straně Husův sbor, po 50m sjedete vlevo na travnatou cestu a vítá vás žlutý dům Salička). Autobusové spojení je ze Semil nebo Vysokého nad Jizerou. Vlakové spojení je do nedaleké obce Jesenný (cca 2km).
Vybavení a služby
V domě je možné využívat kuchyň, která je velmi dobře vybavená (el. sporák, myčka, kávovar, rychlovarná konvice a lednice s mrazáčkem), jídelna, obývací pokoj s krbovými kamny (TV/SAT, Wi-Fi, rádio), 3 ložnice a 2 koupelny, sklep s úložným prostorem a pračkou. Parkovací plocha je přímo u domu až pro 3auta, velká zahrada nabízí dětem pískoviště, venkovní bazén a pro dospělé gril a posezení.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přímo v srdci obce Bozkov se nacházejí Bozkovské dolomitové jeskyně (celoroční provoz) a vyhlídková věž místního kostela s výhledem na Krkonoše a Jizerské hory. Z Bozkova vedou stezky údolím řeky Kamenice (Palackého stezka, která navazuje na oblíbenou Riegrovu stezku údolím Jizery) a stezka do Vysokého nad Jizerou. Při příjemných večerních procházkách můžete objevovat bozkovské okolí s lesy(houbaření a borůvky) a loukami. Nejbližší lyžařský areál je ve Vysokém nad Jizerou 10km, lyžařské vleky pro děti i dospělé (lyžařská škola, snowtubing a běžecké tratě), Jablonec n. Jiz. 15km, Rokytnice n. Jiz. 20km a Harrachov 25km. Cyklisté mohou využít bohatou síť cyklostezek vedoucích přímo přes Bozkov. Další aktivity v blízkém okolí Malá Skála (15km lanové centrum, Suché skály-stěny pro lezení), Český ráj - skalní města, koupaliště Železný Brod 8km, krytý bazén Jablonec n. Nis. 23km, Liberec-Babylon 35km. Místní restaurace nabízí i krkonošské speciality a v obchůdku doplníte zásoby.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz