Chata Rybná 18

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Rybná 18 se nachází na okraji obce Pernink na konci chatové osady Rybná, na samotě u lesa v blízkosti běžeckých a cykloturistických tras.
Vybavení a služby
Jedná se o veliký rekreační třípodlažní domek se saunou. v suterénu, sklad dřeva a uhlí foto, chodba a sauna se sprchou a odpočívárnou,v přízemí, vstupní zádveří, chodba, WC, kuchyň, společenská místnost, dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a s WC a schodiště do 1.patra, v 1.patře, jeden dvoulůžkový pokoj a jeden dvoulůžkový pokoj foto propojený dveřmi s podkrovním dvoulůžkovým pokojem (vhodný pro čtyřčlenou rodinu) ve 2.patře na půdě, posezení a dvoulůžkový mansardový pokoj. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem, dále plynovým sporákem, kuchyňskými kamny na tuhá paliva, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, příbory a nádobím na stolování a vaření. Společenská místnost je vybavena posezením s televizí a rádiem. Ložnice jsou vybaveny, dvěma samostatnými lůžky, nočními stolky a šatními skříněmi. Sauna je vybavena, elektrickými saunovými kamny a lavicemi pro cca 3–5 osob, odpočinkovou místností se sprchou.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Přímo v obci Pernink vzdálené cca 2km jsou k dispozici dva obchody s otevírací dobou od 8h do 20h, pět restaurací, kino, infocentrum s veřejným přístupem na internet, zdravotní středisko a komunitní centrum Krušnohorka, které nabízí k pronájmu tělocvičnu, prostor s kulečníkovym stolem, stolním tenisem a učebnu s interaktivní tabulí a také možnost posezení u baru. K zimnímu vyžití, jsou v obci Pernink k dispozici lyžařská střediska jako lyžařský areál Velflink s délkou vleků od 280 do 650m. Lyžařský areál Velflink disponuje kvalitním zázemím pro lyžaře (bufety, půjčovny lyžařských potřeb a lyžařské školy). V zimním období je možné v obci využít osvětlené běžecké kolečko (svítí každý den od 18h do 21h). Osada Rybná je napojena nedalekými pravidelně upravovanými běžeckými tratěmi na Krušnohorskou lyžařskou magistrálu. Poloha osady Rybná je v letním období vhodná také pro cykloturistiku. Jelikož se osada Rybná náchází nedaleko Krušnohorské lyžařské magistrály.
TOPlist