Poloha a dosažitelnost

Chata Rybná 18 se nachází na okraji obce Pernink na konci chatové osady Rybná, na samotě u lesa v blízkosti běžeckých a cykloturistických tras.

  Vybavení a služby

Jedná se o veliký rekreační třípodlažní domek se saunou. v suterénu, sklad dřeva a uhlí foto, chodba a sauna se sprchou a odpočívárnou,v přízemí, vstupní zádveří, chodba, WC, kuchyň, společenská místnost, dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a s WC a schodiště do 1.patra, v 1.patře, jeden dvoulůžkový pokoj a jeden dvoulůžkový pokoj foto propojený dveřmi s podkrovním dvoulůžkovým pokojem (vhodný pro čtyřčlenou rodinu) ve 2.patře na půdě, posezení a dvoulůžkový mansardový pokoj. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem, dále plynovým sporákem, kuchyňskými kamny na tuhá paliva, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, příbory a nádobím na stolování a vaření. Společenská místnost je vybavena posezením s televizí a rádiem. Ložnice jsou vybaveny, dvěma samostatnými lůžky, nočními stolky a šatními skříněmi. Sauna je vybavena, elektrickými saunovými kamny a lavicemi pro cca 3–5 osob, odpočinkovou místností se sprchou.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Přímo v obci Pernink vzdálené cca 2km jsou k dispozici dva obchody s otevírací dobou od 8h do 20h, pět restaurací, kino, infocentrum s veřejným přístupem na internet, zdravotní středisko a komunitní centrum Krušnohorka, které nabízí k pronájmu tělocvičnu, prostor s kulečníkovym stolem, stolním tenisem a učebnu s interaktivní tabulí a také možnost posezení u baru. K zimnímu vyžití, jsou v obci Pernink k dispozici lyžařská střediska jako lyžařský areál Velflink s délkou vleků od 280 do 650m. Lyžařský areál Velflink disponuje kvalitním zázemím pro lyžaře (bufety, půjčovny lyžařských potřeb a lyžařské školy). V zimním období je možné v obci využít osvětlené běžecké kolečko (svítí každý den od 18h do 21h). Osada Rybná je napojena nedalekými pravidelně upravovanými běžeckými tratěmi na Krušnohorskou lyžařskou magistrálu. Poloha osady Rybná je v letním období vhodná také pro cykloturistiku. Jelikož se osada Rybná náchází nedaleko Krušnohorské lyžařské magistrály.

Zpět


TOPlist
  Chata Rybná 18 Pernink, Rybná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Rybná 18
Ceník ubytování a stravování