Chata Rybná 18

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Rybná 18 se nachází na okraji obce Pernink na konci chatové osady Rybná, na samotě u lesa v blízkosti běžeckých a cykloturistických tras.
Vybavení a služby
Jedná se o veliký rekreační třípodlažní domek se saunou. v suterénu, sklad dřeva a uhlí foto, chodba a sauna se sprchou a odpočívárnou,v přízemí, vstupní zádveří, chodba, WC, kuchyň, společenská místnost, dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a s WC a schodiště do 1.patra, v 1.patře, jeden dvoulůžkový pokoj a jeden dvoulůžkový pokoj foto propojený dveřmi s podkrovním dvoulůžkovým pokojem (vhodný pro čtyřčlenou rodinu) ve 2.patře na půdě, posezení a dvoulůžkový mansardový pokoj. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem, dále plynovým sporákem, kuchyňskými kamny na tuhá paliva, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, příbory a nádobím na stolování a vaření. Společenská místnost je vybavena posezením s televizí a rádiem. Ložnice jsou vybaveny, dvěma samostatnými lůžky, nočními stolky a šatními skříněmi. Sauna je vybavena, elektrickými saunovými kamny a lavicemi pro cca 3–5 osob, odpočinkovou místností se sprchou.

Pobyt se psem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Přímo v obci Pernink vzdálené cca 2km jsou k dispozici dva obchody s otevírací dobou od 8h do 20h, pět restaurací, kino, infocentrum s veřejným přístupem na internet, zdravotní středisko a komunitní centrum Krušnohorka, které nabízí k pronájmu tělocvičnu, prostor s kulečníkovym stolem, stolním tenisem a učebnu s interaktivní tabulí a také možnost posezení u baru. K zimnímu vyžití, jsou v obci Pernink k dispozici lyžařská střediska jako lyžařský areál Velflink s délkou vleků od 280 do 650m. Lyžařský areál Velflink disponuje kvalitním zázemím pro lyžaře (bufety, půjčovny lyžařských potřeb a lyžařské školy). V zimním období je možné v obci využít osvětlené běžecké kolečko (svítí každý den od 18h do 21h). Osada Rybná je napojena nedalekými pravidelně upravovanými běžeckými tratěmi na Krušnohorskou lyžařskou magistrálu. Poloha osady Rybná je v letním období vhodná také pro cykloturistiku. Jelikož se osada Rybná náchází nedaleko Krušnohorské lyžařské magistrály.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz