Horské chaty Rozkoš & Lucký - Poloha, Služby, Okolí

Horské chaty Rozkoš & Lucký

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horské chaty se náchazí přímo na sjezdovce Hnědý vrch (Braunberg), na klidném místě vzdáleny cca 1,5km od centra města Pece pod Sněžkou.
Vybavení a služby
Ubytování je poskytováno ve 2 až 6-ti lůžkových pokojích s umyvadlem s teplou a studenou vodou, sociální zařízení je umístěno na každém patře. Dále ve 3 čtyřlůžkových apartmánech s vlastním WC, sprchou a LCD TV. K dispozici je také společenská místnost s TV, DVD, kulečníkem a klavírem, vhodná též pro výuku. Dále také roubený bar s posezením, terasa, dětské hřiště s brankami nebo táborové ohniště. V zimním období je možné využít vlastní LYŽÁŘSKÝ VLEK s osvětlenou sjezdovkou (možnost večerního lyžování). Stravování domácí kuchyní je formou plné penze, dopoledními a odpoledními svačinami (pro školy v přírodě) a pitným režimem po celý den.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkém okolí je možné podniknout celou řadu aktivit. Velice oblíbený je například výlet krkonošským autovláčkem, pěší horské tůry s výstupem na Sněžku nebo Černou horu, příjemné odpolední procházky v nedalekém lese, míčové hry na dětském hřišti, opékání buřtů u táboráku, plavání v krytém bazénu (cca 500m), návštěva nově otevřené rozhledny na Hnědém vrchu (1230m n.m.) či ekologické farmy "Lesní bouda". V zimním období především sjezdové nebo klasické lyžování v rozlehlém areálu SKI PEC.
TOPlist