Chata Relax

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází na klidném, slunném místě, v obci Rudník, v ochranném pásmu Krkonošského národního parku. Je dobře dostupná autem po celý rok, bez sněhových řetězů. Souřadnice GPS: 50°36′33.23″N 15°44′20.81″E. Parkování přímo u domu.
Vybavení a služby
Chata se pronajímá pouze jako celý objekt. • PŘÍZEMÍ: velká předsíň na odkládání obuvy a kabátů, herna - fotbálek, šipky, stolní tenis a kulečník, koupelna - vana, sprchový kout, 2x umyvadlo, wc, sauna - vstup z koupelny, místnost s pračkou. • I.PATRO: (125m2): společenská místnost s kuchyní - kuchyňská linka, chladnička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, el.trouba + el.sporák, rychlovarná konvice, topinkovač, toustovač, kávovar, a jídelní stůl pro 17 osob, TV SAT, Wifi. Ložnice 1 (1x2 lůžko), ložnice 2 (2x1 lůžko). Ložnice 1 a 2 mají společnou zelenou koupelnu (umyvadlo, wc, sprchový kout) oddělenou od hlavní chodby chodbičkou - myšleno jako apartman např. pro 4-členou rodinu. Ložnice 3 (1x3 lůžko), ložnice 4 (2x2 lůžko, do tohoto pokoje se chodí přes pokoj č.3). Ložnice 3 a 4 mají společnou fialovou koupelnu (umyvadlo, wc, sprchový kout) společně s malou kuchyňkou, lednicí, mikrovlnou troubou, sporákem, rychlovarnou konvicí se sezením. Z hlavní chodby je vstup ješte do červené koupelny, která patří k pokoji č.5 a č.6 v druhém patře. Z hlavní chodby je samostatné wc v červené barvě - k dispozici všem. • II.PATRO: (37m2) - ze společenské místnosti vede schodiště do druhého patra a tam jsou ložnice. Ložnice 5 (2x1 lůžko + 1x2 lůžko), ložnice 6 (1x2 lůžko). • OSTATNÍ VYBAVENÍ: bazén (v provozu červen-září) – kruh o průměru 5m, hloubka 1,2m; zahradní domek s venkovním zastřešeným posezením a grilem; oplocené hřiště (10x20m) se sítí, pískoviště pro děti, houpačka, houpací síť, domeček na hraní pro děti, venkovní ohniště. Hosté si mohou půjčit sportovního náčiní (míče, badminton apod.)

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Obchod 2km, další ve Vrchlabí, Hostinném, v obci je hospoda a dobrá restaurace. Zimní sporty: lyžařské areály: Černý Důl (8km), Janské Lázně (10km), Herlíkovice (14km), Špindlerův Mlýn (20km), Mladé Buky (10km), Pec pod Sněžkou (20km); běžecké trasy v těsné blízkosti chaty. sáňkařská dráha v Janských Lázních. Léto: pěší turistika (Sněžka, pramen Labe, černohorské rašeliniště), rybaření, vyhlídkové lety (8km), tenisové kurty (800m), čtyřkolky, bobová dráha, welness (Vrchlabí, Janské Lázně), jízda na koních (Vrchlabí, Kněžický vrch), hustá síť cyklotras; 2 golfová hřiště - Mladé buky (18 jamek), Prosečné (9 jamek); ZOO a safari Dvůr Králové (25km), zámek Kuks, Adršpašské skalní město, Vrchlabí (kino, obchody, nákupy, pivní slavnosti, sportovní centrum, bowling, diskotéky, restaurace), Hostinné (muzeum antického umění, jarmarky, kino), Janské Lázně (lázeňská kolonáda, bazén a welness, koloběžky), lanové centrum Pec pod Sněžkou, aquapark Špindlerův Mlýn.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz