Chata Relax

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází na klidném, slunném místě, v obci Rudník, v ochranném pásmu Krkonošského národního parku. Je dobře dostupná autem po celý rok, bez sněhových řetězů. Souřadnice GPS: 50°36′33.23″N 15°44′20.81″E. Parkování přímo u domu.
Vybavení a služby
Chata se pronajímá pouze jako celý objekt. • PŘÍZEMÍ: velká předsíň na odkládání obuvy a kabátů, herna - fotbálek, šipky, stolní tenis a kulečník, koupelna - vana, sprchový kout, 2x umyvadlo, wc, sauna - vstup z koupelny, místnost s pračkou. • I.PATRO: (125m2): společenská místnost s kuchyní - kuchyňská linka, chladnička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, el.trouba + el.sporák, rychlovarná konvice, topinkovač, toustovač, kávovar, a jídelní stůl pro 17 osob, TV SAT, Wifi. Ložnice 1 (1x2 lůžko), ložnice 2 (2x1 lůžko). Ložnice 1 a 2 mají společnou zelenou koupelnu (umyvadlo, wc, sprchový kout) oddělenou od hlavní chodby chodbičkou - myšleno jako apartman např. pro 4-členou rodinu. Ložnice 3 (1x3 lůžko), ložnice 4 (2x2 lůžko, do tohoto pokoje se chodí přes pokoj č.3). Ložnice 3 a 4 mají společnou fialovou koupelnu (umyvadlo, wc, sprchový kout) společně s malou kuchyňkou, lednicí, mikrovlnou troubou, sporákem, rychlovarnou konvicí se sezením. Z hlavní chodby je vstup ješte do červené koupelny, která patří k pokoji č.5 a č.6 v druhém patře. Z hlavní chodby je samostatné wc v červené barvě - k dispozici všem. • II.PATRO: (37m2) - ze společenské místnosti vede schodiště do druhého patra a tam jsou ložnice. Ložnice 5 (2x1 lůžko + 1x2 lůžko), ložnice 6 (1x2 lůžko). • OSTATNÍ VYBAVENÍ: bazén (v provozu červen-září) – kruh o průměru 5m, hloubka 1,2m; zahradní domek s venkovním zastřešeným posezením a grilem; oplocené hřiště (10x20m) se sítí, pískoviště pro děti, houpačka, houpací síť, domeček na hraní pro děti, venkovní ohniště. Hosté si mohou půjčit sportovního náčiní (míče, badminton apod.)

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Obchod 2km, další ve Vrchlabí, Hostinném, v obci je hospoda a dobrá restaurace. Zimní sporty: lyžařské areály: Černý Důl (8km), Janské Lázně (10km), Herlíkovice (14km), Špindlerův Mlýn (20km), Mladé Buky (10km), Pec pod Sněžkou (20km); běžecké trasy v těsné blízkosti chaty. sáňkařská dráha v Janských Lázních. Léto: pěší turistika (Sněžka, pramen Labe, černohorské rašeliniště), rybaření, vyhlídkové lety (8km), tenisové kurty (800m), čtyřkolky, bobová dráha, welness (Vrchlabí, Janské Lázně), jízda na koních (Vrchlabí, Kněžický vrch), hustá síť cyklotras; 2 golfová hřiště - Mladé buky (18 jamek), Prosečné (9 jamek); ZOO a safari Dvůr Králové (25km), zámek Kuks, Adršpašské skalní město, Vrchlabí (kino, obchody, nákupy, pivní slavnosti, sportovní centrum, bowling, diskotéky, restaurace), Hostinné (muzeum antického umění, jarmarky, kino), Janské Lázně (lázeňská kolonáda, bazén a welness, koloběžky), lanové centrum Pec pod Sněžkou, aquapark Špindlerův Mlýn.
TOPlist