Chata Popelka - Poloha, Služby, Okolí

Chata Popelka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Popelka se nachází u hlavní silnice, což ocení rekreanti zejména v zimě, kdy se dostanou v pohodě až k chatě. Při vjezdu do Horní Malé Úpy, známé také jako Pomezní boudy se jedná o 3 objekt po levé straně - naproti Horské službě. Parkování u objektu je zdarma.
Vybavení a služby
Možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni - mikrovná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, nářezák, fritovací hrnec, překapávač kávy, nádobí, utěrky. Společenská místnost s barem a TV včetně sat. sloužící zároveň jako jídelna. Sprchy zvlášť dámské a pánské - v přízemí, toalety - v přízemí i v prvním patře u pokojů. Je zde možnost ubytování i v apartmánu - 4 lůžkový, který má vlastní kuchyňku, soc.zař. a TV včetně sat.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Poblíž chaty (do 100m) - pískoviště, ohniště, dětské hřiště - prolézačky, venkovní posezení, pošta, upomínkové předměty, tenisové kurty, obchod s potravinami - otevřený každý den včetně nedělí (denně čerstvé pečivo), horská služba a restaurace. Dále pak půjčovna lyžařského vybavení a lyžařská škola. V obci (do 500m) - bowling bar, víceúčelová sportovní hala - ricochet, whirpool, posilovna, kulečník, hala na fotbal, tenis, volejbal, nohejbal..., infocentrum. V zimě pak skiareál 150m. od chaty. Zde se nachází vleky 1.000m. (červená a modrá) a 400m. vše s umělým zasněžováním. Je zde i půjčovna lyží, lyžařská škola a skibar Jeřabinka.
TOPlist