Chata Popelka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Popelka se nachází u hlavní silnice, což ocení rekreanti zejména v zimě, kdy se dostanou v pohodě až k chatě. Při vjezdu do Horní Malé Úpy, známé také jako Pomezní boudy se jedná o 3 objekt po levé straně - naproti Horské službě. Parkování u objektu je zdarma.
Vybavení a služby
Možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni - mikrovná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, nářezák, fritovací hrnec, překapávač kávy, nádobí, utěrky. Společenská místnost s barem a TV včetně sat. sloužící zároveň jako jídelna. Sprchy zvlášť dámské a pánské - v přízemí, toalety - v přízemí i v prvním patře u pokojů. Je zde možnost ubytování i v apartmánu - 4 lůžkový, který má vlastní kuchyňku, soc.zař. a TV včetně sat.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Poblíž chaty (do 100m) - pískoviště, ohniště, dětské hřiště - prolézačky, venkovní posezení, pošta, upomínkové předměty, tenisové kurty, obchod s potravinami - otevřený každý den včetně nedělí (denně čerstvé pečivo), horská služba a restaurace. Dále pak půjčovna lyžařského vybavení a lyžařská škola. V obci (do 500m) - bowling bar, víceúčelová sportovní hala - ricochet, whirpool, posilovna, kulečník, hala na fotbal, tenis, volejbal, nohejbal..., infocentrum. V zimě pak skiareál 150m. od chaty. Zde se nachází vleky 1.000m. (červená a modrá) a 400m. vše s umělým zasněžováním. Je zde i půjčovna lyží, lyžařská škola a skibar Jeřabinka.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz