Chata Pohoda - Poloha, Služby, Okolí

Chata Pohoda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Na úpatí Krkonoš nedaleko "Hrádečku", 8 km do Trutnova, 9 km do Janských Lázní, 18km do Pece pod Sněžkou, 3 km na nové golfové hřiště nebo SKI areál (Mladé Buky). Parkování v oploceném pozemku s možností využití garáže
Vybavení a služby
Samostatný objekt (vyšší standart) s venkovní posezením na terase, krbem na grilováním a bazénem. V přízemí se nachází společenská místnost s TV, SAT, kuchyně vybavená el. sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazícím boxem a koupelna s vanou. V patře se nacházejí dvě ložnice pro 8 osob + 1 přistýlka. Objekt je centrálně vytápěn, majitel bydlí cca 150m od objektu a dle přání klientů zajišťuje nápoje a občerstvení. Klient dále může využít malý sportovní areál (fotbal, volejbal, basketbalový koš a stolní tenis). K dispozici je rovněž dětské hřiště (pískoviště, prolézačky, dětská trampolína). Po dohodě s majitelem je lze půjčit horská kola.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Koupání v okolí je možné v letním i zimním období v krytém i otevřeném bazénu v Trutnově, rekrečních střediscích Dolce a Peklo. Lyžování v celé oblasti Krkonoš, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně, Žacléř, Špindlerův Mlýn, Mladé Buky v dosahu několika km.Asi 3 km od objektu se nachází nové golfové hřiště s výhledem na panorama Krkonoš. Možnost výletů do okolí, např. Adršpašské skály, ZOO Dvůr Králové, zámek Kuks, apod. Ve vzdálenosti 1km od objektu je možnost zahrát si Laser Games Sniper Valey v originálním prostředí zámku a podzámčí s celoročním provozem a 6km vzdálená nová bobová dráha 1,6km dlouhá rovněž v provozu celoročně.
TOPlist